porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Jak działa klimatyzator typu Split?

Klimatyzatory zapewniają komfort cieplny w pomieszczeniach w których przebywają ludzie. Zbliża się lato, a z nim upalne dni. Coraz częściej więc myślimy o zamontowaniu tego typu urządzeń w swoich domach. Jaka jest zasada działania klimatyzatora typu split?

klima dodano: 07.03.2013 15:05

Jakie są RODZAJE KLIMATYZATORÓW? Na co zwrócić uwagę przy wyborze klimatyzatora?

Gdy lato jest coraz bliżej, dlatego coraz częściej myślimy o klimatyzacji, która w upalne dni przyniesie nam ulgę. W obecnych czasach klimatyzator to już nie luksus, na który stać tylko nielicznych. Producenci oferują urządzenia, które są nie tylko praktyczne, ale i ładne – stanowią element wystroju wnętrza.

grzanie dodano: 19.06.2012 06:00

Dlaczego zimą warto jeść lody?

Dlaczego zimą warto jeść lody? Bardzo często lekarze zaskakują nas swoimi informacjami. Jednym z takich przypadków jest polecanie jedzenia lodów zimą. Zamiast jeść je latem, medycy zalecają nam ich konsumpcję w mrozy. Czemu lekarze uważają, że lepiej jeść lody zimą niż latem? Na co pomaga zimowe jedzenie mrożonych słodyczy?

Angina dodano: 12.07.2016 18:10 | odpowiedz (4)

Jak pomóc naszym pupilom przetrwać upały?

Żar lejący się z nieba doskwiera nie tylko nam. Wysokie temperatury źle znoszą również nasi czworonożni przyjaciele, szczególnie szczenięta, suki w ciąży, otyłe i starsze. Jak pomóc naszemu pupilowi przetrwać upały?

pies w upał dodano: 01.10.2012 11:08

Jakie są rodzaje klimatyzacji samochodowych?

Działanie klimatyzacji w samochodzie jest takie samo bez względu na rodzaj posiadanej instalacji. Różnice polegają na wygodzie używania tego urządzenia przez kierowcę. Mówimy jakie typy układów stosują producenci naszych aut. Jakie są rodzaje klimatyzacji samochodowych?

Air Condition dodano: 23.06.2013 21:12

Jak dbać o klimatyzację samochodową? Jak dbać o klimatyzację w samochodzie

Instalacja klimatyzacyjna w samochodzie wymaga regularnego doglądania. Zwracamy uwagę, że by dobrze sprawdzić układ, nie zawsze wystarczy najprostszy zakład dysponujący jedynie automatyczną maszyną do uzupełniania czynnika chłodzącego i oleju. Mówimy jak dbać o „klimę”. Jak dbać o klimatyzację samochodową? Jak dbać o klimatyzację w samochodzie?

Air Condition dodano: 04.07.2013 10:47

Na czym polega działanie klimatyzacji w samochodzie?

To nie tylko wielki komfort w kabinie auta w upalnych letnich miesiącach. Klimatyzacja samochodowa ma również bezpośredni wpływ na bezpieczeństwo jazdy. Mówimy jak działa „klima” w aucie. Na czym polega działanie klimatyzacji w samochodzie?

Air Condition dodano: 03.07.2013 20:33

Domowe oszczędzanie. Jak zmniejszyć zużycie wody i prądu?

Niekończący się kryzys i coraz bardziej niepokojące wieści ze świata skłaniają ludzi do oszczędzania. Jak bez większych wyrzeczeń zaoszczędzić na elektryczności i wodzie?

gotowanie dodano: 09.08.2012 20:26

Jak odświeżyć zapach w lodówce?

W erze przedlodówkowej sposobów przechowywania żywności było mnóstwo. Każdy kawałek świata miał własne – zależnie od klimatu, jaki w nim panuje. Najważniejszym z nich było staranie się o to, by mieć na zapas tylko tyle żywności, ile było się w stanie zjeść, zanim zaczęła się ona psuć.

chłodziarka dodano: 05.01.2012 14:08

Jak chłodzić dom pompą ciepła?

Pompa ciepła jest w zasadzie urządzeniem grzewczym, ale można ją także wykorzystać do chłodzenia domu latem. Trzeba się jednak liczyć z kilkoma konsekwencjami takiej decyzji.

grzejnik dodano: 19.04.2015 12:47
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Magda Prokopowicz: kim była?
Magda Prokopowicz: kim była?

Magdalena Prokopowicz zachorowała na raka w wieku 27 lat. Nie ...

chłodzenie szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. chłodzenie. Wszystko na temat chłodzenie na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.