porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Jak dużą lodówkę kupić?

Dawniej wielkość domowej lodówki nie miała większego znaczenia - sklepy świeciły pustkami, a mięso było na kartki. Ale dziś znalezienie miejsca na przechowywanie w domu jedzenia może sprawiać kłopoty, jeśli się nie kupi wystarczająco dużej lodówki.

AGD dodano: 21.12.2011 14:07

Chłodziarka czy chłodziarkozamrażarka - która lodówka lepsza?

Lodówka posłuży ci dłużej niż samochód. Zanim ją kupisz, rozważ wszystkie za i przeciw. Zdefiniuj swoje potrzeby i sprawdź koszty.

chłodziarkozamrażarka dodano: 21.05.2012 07:26 | odpowiedz (1)

Jak odświeżyć zapach w lodówce?

W erze przedlodówkowej sposobów przechowywania żywności było mnóstwo. Każdy kawałek świata miał własne – zależnie od klimatu, jaki w nim panuje. Najważniejszym z nich było staranie się o to, by mieć na zapas tylko tyle żywności, ile było się w stanie zjeść, zanim zaczęła się ona psuć.

chłodzenie dodano: 05.01.2012 14:08

Kupujemy LODÓWKĘ z ZAMRAŻARKĄ. Co oznaczają gwiazdki w opisie lodówki?

Kupując lodówkę, warto wiedzieć, co oznaczają gwiazdki umieszczone przy opisie zamrażarki. Od nich bowiem zależy, jak długo można przechowywać produkty w komorze zamrażarki.

komputerswiat.pl dodano: 02.12.2011 12:58

Jak dobrze WYBRAĆ LODÓWKĘ? Jakie funkcje powinna mieć lodówka?

Lodówka jest chyba w każdym domu; chroni żywność przed zepsuciem i pozwala schłodzić napoje w gorące dni. Nowoczesna chłodziarko zamrażarka ma szereg funkcji, które przydają się w codziennym użytkowaniu. Mówimy, jakie funkcje powinna mieć dobre lodówki?

AGD dodano: 14.03.2012 18:13 | odpowiedz (5)

Jaką lodówkę kupić? Wybierz najlepszą lodówkę!

Najnowocześniejsze lodówki są w zasadzie bezobsługowe – nie trzeba ich rozmrażać, co stanowi zmorę dla niejednej pani domu. Wiele z nich ma szereg funkcji, ułatwiających nam życie na co dzień.

jak lodówka dodano: 05.06.2012 09:12 | odpowiedz (2)
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Ks. Michał Janocha, nowy warszawski biskup pomocniczy. Kim jest?
Ks. Michał Janocha, nowy warszawski biskup pomocniczy. Kim jest?

Ksiądz profesor Michał Janocha to nowy biskup pomocniczy w Warszawie ...

chłodziarka szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. chłodziarka. Wszystko na temat chłodziarka na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.