porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Jak zapomnieć o chłopaku? Jak poradzić sobie z porzuceniem?

Wasze rozstanie nie odbyło się za obopólną zgodą – to on zerwał z tobą, a ty, choć czujesz wściekłość i upokorzenie, wciąż nie możesz o nim zapomnieć. Co robić, kiedy dusza wyje z tęsknoty? Jak wyrzucić z pamięci chłopaka?

etap życia dodano: 26.07.2013 16:28

Czego NIE robić na pierwszej randce?

Zależy ci, by zrobić dobre wrażenie, bo chłopak ci się podoba i nie chcesz, by ta pierwsza randka była ostatnią? Przeczytaj, jakiego zachowania powinnaś unikać na pierwszej randce.

alkohol dodano: 09.07.2013 14:43

Jak rozpoznać, że chłopak jest tobą zainteresowany? Jak sprawdzić, CZY MU NA TOBIE ZALEŻY?

Ktoś, kogo spotykałaś codziennie na osiedlu, na uczelnianym korytarzu, w pracy, zaczyna nagle coraz częściej pojawiać się w polu twojego widzenia. To może być przypadek, ale może świadczyć także o tym, że jest tobą zainteresowany. Po czym jeszcze można to poznać?

gesty dodano: 08.11.2012 10:13 | odpowiedz (7)

Jak poznać, że podobasz się chłopakowi?

Najskuteczniejszym, niezawodnym wręcz sposobem jest... zapytanie chłopaka czy mu się podobasz. Jeśli jednak na samą myśl o tak bezpośredniej podejściu do sprawy pocą ci się dłonie, zaczynasz się jąkać i mdlejesz ze zdenerwowania, spróbuj nieco subtelniejszych sposobów. Jakich? Podpowiadamy, jak sprawdzić czy podobasz się chłopakowi

mowa ciała dodano: 29.09.2012 16:15

Jak rozpoznać, że PODOBASZ SIĘ CHŁOPAKOWI?

Wydaje ci się, że zawróciłaś komuś w głowie? A może tak bardzo chcesz wzbudzić jego zainteresowanie, że nie potrafisz obiektywnie ocenić sytuacji? Jakie sygnały wysyła chłopak, gdy podoba mu się dziewczyna? Mówimy, jak rozpoznać, że podobasz się chłopakowi.

komplementy dodano: 21.05.2012 12:28 | odpowiedz (7)

Nowy chłopak Dody — kim jest? Co o nim wiemy?

Związki Dody budzą ogromne emocje, które piosenkarka sama uwielbia podsycać. Z ostatnim partnerem, Błażejem Szychowskim, piosenkarka rozstała się dwa lata temu, chociaż para widywana była jeszcze później razem. Teraz celebrytka zwróciła uwagę mediów zdjęciami, które zamieściła na swoim facebookowym profilu. Widać na nich postawnego bruneta. Kim jest?

Doda dodano: 14.12.2014 10:41
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Sasza Różycka - kim jest?
Sasza Różycka - kim jest?

Sasza Różycka to absolwentka grafiki i… striptizerka. Niedawno została wydana ...

chłopak szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. chłopak. Wszystko na temat chłopak na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.