porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Co zrobić z choinką? Jak inaczej wykorzystać choinkę po świętach?

Co zrobić z choinką po świetach? To pytanie nie jest żartem. Nie, nie wyrzucamy jej na śmietnik ani nie sadzimy w ogrodzie. W pytaniu chodzi o bożonarodzeniowe drzewko, tyle że sztuczne. Dowiedzieliśmy się ostatnio, i przekonali na własne oczy, że w wielu domach stoją w kątkach sztuczne choinki. Dlaczego? Bo ich właściciele nie bardzo wiedzą, co z nimi zrobić. Podpowiadamy niekonwencjonalny pomysł na wykorzystanie sztuczej choinki do dekoracji domu!

Boze Narodzenie dodano: 05.03.2014 15:53

Choinka sztuczna czy naturalna? Dlaczego warto mieć sztuczną choinkę?

Ci, którzy wybierają proekologiczną sztuczną choinkę, kryją się z tym nieco, bo w Polsce istnieje kult prawdziwej choinki. Żywe drzewko po okrutnym wycięciu z miejsca, w którym dotychczas bezpiecznie rosło, trafia do naszych domów, gdzie kona w powolnej agonii w stojaku z wodą. Gdy dokona żywota, bezlitośnie wyrzucane jest na śmietnik. A to wszystko w imię cieszenia się zapachem igieł - przez dzień, góra dwa! Zwolennicy sztucznych drzewek, wyjdźcie z ukrycia, pochwalcie się swym wyborem. My mówimy, dlaczego sztuczna choinka jest lepsza od prawdziwej!

choinka dodano: 21.12.2011 21:50

Choinka sztuczna czy żywa? Jaką choinkę wybrać na święta?

Od lat przeżywamy katusze: kupić w końcu sztuczną i mieć spokój, czy jednak nadal trwać przy żywej. Co lepsze dla środowiska, dla rodzinnej atmosfery świąt, ze względu na kota czy psa lub dzieci: choinka sztuczna czy naturalna? Przekonujemy, dlaczego warto mieć żywą choinkę.

Boże Narodzenie dodano: 11.12.2013 16:06 | odpowiedz (3)

JAKĄ CHOINKĘ KUPIĆ? Choinka sztuczna, żywa ścięta czy w donicy? WADY I ZALETY

Jaką choinkę kupić na święta Bożego Narodzenia? Ubieranie bożonarodzeniowego drzewka to najchętniej kultywowany i ulubiony świąteczny zwyczaj. Bez względu na to, czy choinka jest prawdziwa, czy sztuczna, wnosi wiele radości do naszych domów i wprowadza prawdziwie świąteczny nastrój. Ciężko byłoby wyobrazić sobie wigilijną wieczerzę bez jej towarzystwa.

choinka dodano: 13.12.2013 20:56 | odpowiedz (1)

Choinka sztuczna czy prawdziwa? Co wybrać?

Święta tuż tuż, czas więc pomyśleć o choince. W sklepach dostępne są już choinki sztuczne. Niedługo na ulicach pojawią się stoiska z prawdziwymi na których będzie można kupić świerk pospolity, świerk srebny, a nawet jodłę kaukaską. Przeczytaj jakie są zalety i wady choinki sztucznej i prawdziwej.

Boże Narodzenie dodano: 16.12.2013 10:54

Jaką CHOINKĘ wybrać na ŚWIĘTA? Żywą czy sztuczną?

Jaką będziemy mieć choinkę na święta Bożego Narodzenia? To odwieczny dylemat, który pojawia się w wielu domach od początku grudnia (a czasem nawet wcześniej). To czy wolimy żywą choinkę prosto z lasu czy niesypiącą się sztuczną imitacje bożonarodzeniowego drzewka, jest naszą subiektywną decyzją. Dla niezdecydowanych podpowiadamy, jaką choinkę wybrać.

Boże Narodzenie dodano: 14.12.2013 16:50
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Adolf Eichmann. Życie i śmierć nazisty

Adolf Eichmann, sprawca jednej z największych zbrodni przeciwko ludzkości, główny ...

choinka sztuczna szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. choinka sztuczna. Wszystko na temat choinka sztuczna na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.