porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Choinka w doniczce po świętach rośnie. Co robić? Jak zadbać o drzewko, które po świętach rośnie?

Już po Bożym Narodzeniu, a nasza choinka w doniczce zaczyna wypuszczać pędy? Co należy zrobić z takim drzewkiem? Jak je pielęgnować, by go nie zniszczyć? 

choinka dodano: 24.01.2013 11:59

Choinka w doniczce - co zrobić, by przyjęła się w ogrodzie?

Zamiast tradycyjnych, ciętych choinek coraz częściej wybieramy choinki w doniczkach. Mają one tę m.in. zaletę, że na wiosnę mogą one ozdobić nasze ogrody. Co jednak zrobić, aby świerk przyjął się po posadzeniu do gruntu ?

świerki w pojemniku dodano: 13.11.2013 12:57

Kiedy posadzić choinkę świąteczną z donicy do gruntu?

Wiele osób kupuje świąteczną choinkę w doniczce, żeby potem posadzić ją w ogrodzie. Jaki i kiedy przesadzić choinke w z pojemnika do gruntu?

dodano: 03.03.2014 15:36

Co zrobić po świętach z choinką uprawianą w donicy?

Choinka w donicy, to coraz popularniejsze świąteczne drzewko. Stawiamy ją w eksponowanym miejscu, ale po świętach nie bardzo wiemy, co z nią zrobić. Udekorowana bombkami, spryskana sztucznym śniegiem męczy się pod warstwą ozdób i z czasem zamiera. Co zrobić, żeby nie była tylko sezonową ozdobą?

Boże Narodzenie dodano: 02.12.2011 07:30

Jak sprawić, by choinka w doniczce przetrwała święta i przyjęła się w ogrodzie?

Choinka w doniczce: co z nią zrobić po świętach? Chionkami w donicach możemy cieszyć się dłużej, ale najważniejsze jest to, że jeśli wybierzemy odpowiednią, będziemy mogli posadzic ją wiosną w ogrodzie. Zobacz, jak bać o choinkę w święta? Co zrobić, by choinka przetrwała dwa tygodnie

choinka dodano: 26.12.2012 15:20

Choinka w doniczce: Jak o nią dbać? Co z nią zrobić po świętach?

Choinka na Boże Narodzenie musi być! Coraz częściej decydujemy się jednak na zakup drzewka w doniczce. Jak je pielęgnować i co zrobić z nim po świętach?

Boże Narodzenie dodano: 27.12.2013 08:40

JAKĄ CHOINKĘ KUPIĆ? Choinka sztuczna, żywa ścięta czy w donicy? WADY I ZALETY

Jaką choinkę kupić na święta Bożego Narodzenia? Ubieranie bożonarodzeniowego drzewka to najchętniej kultywowany i ulubiony świąteczny zwyczaj. Bez względu na to, czy choinka jest prawdziwa, czy sztuczna, wnosi wiele radości do naszych domów i wprowadza prawdziwie świąteczny nastrój. Ciężko byłoby wyobrazić sobie wigilijną wieczerzę bez jej towarzystwa.

choinka dodano: 13.12.2013 20:56 | odpowiedz (1)

Co zrobić z choinką w doniczce po świętach?

Kupowanie na święta choinki w doniczce, by potem przesadzić ją na przykład do ogrodu, to pomysł nieco ryzykowny. Jednak przestrzeganie pewnych zasad zagwarantuje sukces. Jak dbać o choinkę w doniczce, by przeżyła?

choinka dodano: 18.12.2013 09:33

Choinka sztuczna czy prawdziwa? Co wybrać?

Święta tuż tuż, czas więc pomyśleć o choince. W sklepach dostępne są już choinki sztuczne. Niedługo na ulicach pojawią się stoiska z prawdziwymi na których będzie można kupić świerk pospolity, świerk srebny, a nawet jodłę kaukaską. Przeczytaj jakie są zalety i wady choinki sztucznej i prawdziwej.

Boże Narodzenie dodano: 16.12.2013 10:54

Jak wybrać choinkę? Jaka choinka jest lepsza cięta czy w doniczce?

Jodła czy świerk? Drzewko cięte czy w doniczce? Zanim wybierzesz się po choinkę, dowiedz się jak najlepiej ją wybrać i jak o nią zadbać po przyniesieniu do domu.

Boże Narodzenie dodano: 10.12.2013 11:13
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Make Life Harder - kim są autorzy bloga - Maciej i Lucjan?
Make Life Harder - kim są autorzy bloga - Maciej i Lucjan?

Make Life Harder, czyli MLH powstał po to, by obśmiać ...

choinka w doniczce szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. choinka w doniczce. Wszystko na temat choinka w doniczce na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.