porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Dlaczego warto jeść fasolę?

Fasoli jemy za mało, bo średnio półtora kilograma rocznie. Zdaniem dietetyków dorośli powinni spożywać jej trzy razy tyle, a młodzież nawet cztery razy więcej. Jak najczęściej więc zastępujmy tradycyjnego schabowego kotletem z fasoli! Mówimy, dlaczego trzeba jeść fasolę.

białko roślinne dodano: 03.03.2014 17:47

Wysoki cholesterol? Jakie są sposoby na podwyższony cholesterol?

Z podwyższonym cholesterolem boryka się aż 61 procent Polaków, a jego ofiarami coraz częściej stają się ludzie młodzi. Pierwsze działania najlepiej rozpocząć jest jak najszybciej, wraz z pierwszą negatywną diagnozą. Zobacz, jak skutecznie obniżyć poziom cholesterolu.

cholesterol dodano: 03.02.2013 19:51 | odpowiedz (1)

Jak obniżyć poziom cholesterolu? Sposób na obniżenie [VIDEO]

Podwyższony poziom cholesterolu jest bardzo niebezpieczny dla naszego organizmu - może przyczynić się do wielu chorób. Jak skutecznie go zredukować? Jakie diety pomagają obniżyć cholesterol?

cholesterol dodano: 11.11.2012 13:00 | odpowiedz (1)

Czy można obniżyć cholesterol bez leków? [VIDEO]

Podwyższony poziom cholesterolu jest częstą przyczyną udaru mózgu i miażdżycy. Czy wiesz, jak obniżyć cholesterol bez tabletek? Poznaj dietę dla osób z wysokim poziomem cholesterolu. Mówimy, które produkty przyczyniają się do obniżenia złego cholesterolu LDL.

cholesterol dodano: 11.02.2013 11:56

Jaką dietę stosować na podwyższony poziom cholesterolu? [VIDEO]

Dobrze wiemy, że podwyższony cholesterol wiąże się ze znacznie większym ryzykiem rozwoju chorób naczyniowo-sercowych. Co zatem możemy zrobić, by go obniżyć?

cholesterol dodano: 04.08.2014 15:21
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Ola Ciupa – kim jest? [KARIERA]
Ola Ciupa – kim jest? [KARIERA]

Ola Ciupa najczęściej kojarzona jest z teledyskami Donatana. Jednak piękna ...

cholesterol dieta szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. cholesterol dieta. Wszystko na temat cholesterol dieta na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.