porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Jak leczyć nerwicę domowymi sposobami?

Dławiący stres i zżerające nerwy prowadzą do poważnych schorzeń. Nerwica, czyli liczne zaburzenia nerwicowe ujęte jednym słowem, może być leczona domowym sposobem. Mówimy, jak radzić sobie ze stresem i jego skutkami.

depresja dodano: 19.01.2012 15:55 | odpowiedz (1)

Jakie są objawy grypy i jak ją odróżnić od przeziębienia?

Temperatura, ból gardła, katar i kaszel to jedyne wspólne objawy dla grypy i przeziębienia. Po czym można odróżnić te dwie, tak często występujące w okresie jesienno-zimowym infekcje?

ból gardła dodano: 28.09.2011 13:29

Jak pomóc sobie podczas choroby?

W czasie kuracji warto wspomagać się naparami z ziół, które mają działanie przyśpieszające metabolizm, moczopędne, żółciopędne, lekko przeczyszczające. Masz do wyboru m.in. wyciąg z karczocha, czarnej rzodkwi, brzozy brodawkowatej, mniszka lekarskiego i morszczynu. Jeśli chorujesz przewlekle, lepiej skonsultuj przeprowadzenie tej diety z lekarzem. Zdecydowanie nie mogą jej stosować m.in. osoby cierpiące na wrzody żołądka i inne choroby układu pokarmowego.

dieta dodano: 02.01.2014 21:43

Bezsenność – jak ją leczyć i jak jej zapobiegać?

Na bezsenność cierpi co trzeci dorosły Polak, z tego co dziesiąty ma ten problem od dawna. Według badań więcj kobiet niż mężczyzn nie może zasnąć. Większość niezależnie od płci sięga po leki od których bardzo łatwo się uzależnić. Z bezsennością można sobie jednak dość łatwo poradzić! Mówimy, jak.

bezdech dodano: 16.01.2012 10:14

Rak krtani - OBJAWY i SYMPTOMY - CHOROBA JERZEGO STUHRA

Rak krtani najczęściej atakuje mężczyzn i występuje zwykle między 45 a 75 rokiem życia. Na raka krtani choruje m.in. Jerzy Stuhr, aktor, reżyser. Jest to patologiczny rozwój złośliwych komórek w obrębie błony śluzowej krtani.

AKTOR dodano: 30.01.2012 10:04

Film "Nad życie" - dlaczego dramatyczna historia Agaty Mróz trafiła na ekrany?

Czym urzeka film pt. „Nad życie" (premiera 11 maja 2012 roku), przedstawiający losy zmarłej niedawno siatkarki Agaty Mróz? Dlaczego twórcy filmu postanowili przenieść na ekran jej historię? Mówimy, dlaczego historia Agaty Mróz doczekała się ekranizacji.

agata mróz dodano: 09.05.2012 06:42

Jak walczyć z katarem?

Jeżeli lubicie domowe sposoby na leczenie zamiast sztucznych leków, mamy dla was rewelacyjną wiadomość. Najnowszym zabiegiem jest masturbacja. Pomaga ona walczyć z katarem. Tym razem to irański naukowiec, po wielu latach badań, opublikował tę wspaniałą wiadomość. Osobom cierpiącym na katar sienny dużo lepiej się oddycha po osiągnięciu orgazmu. Ciekawe, czy skoro orgazm jest dobry na katar, to czy ostrzejsze akcje łóżkowe będą lekiem na cięższe choroby.

katar dodano: 17.01.2014 17:40

W jakich przypadkach można korzystać z pomocy lekarskiej w nocy i w święta?

Od godz.18 do 8 rano w dni robocze oraz w dni świąteczne pacjent może skorzystać z opieki lekarskiej w ramach nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej. Taka pomoc nie wymaga skierowania. Nie obowiązuje rejonizacja – chory może zgłosić się do dowolnej przychodni realizującej świadczenia w tym zakresie.

kiedy wzywać pogotowie dodano: 07.09.2012 11:24

Jakie mogą być powikłania po anginie?

Angina, czyli bakteryjne zapalenie migdałków podniebiennych, wymaga pomocy lekarskiej. Nieleczona kończy się zwykle wieloma powikłaniami. Najczęściej dotyczą one niedomagań serca, nerek i stawów. Bakteryjne zapalenie migdałków jest szczególnie niebezpieczne dla dzieci. U nich wszelkie powikłania przebiegają z większym nasileniem, a i skutki zaniedbań są poważniejsze - nawet do poważnej niewydolności serca czy nerek.

Angina dodano: 11.10.2013 14:08

Jak leczyć ŁUSZCZYCĘ? Jakie metody walki z chorobą skóry?

Łuszczyca to przewlekła choroba skórna objawiająca się występowaniem czerwonych lub różowych wykwitów łuszczącej się skóry. Jest bardzo uciążliwa, ponieważ wymaga długotrwałego leczenia. A jak z nią walczyć?

fotoferaza dodano: 07.09.2012 09:26
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Wojciech Mazolewski - kim jest partner Mai Sablewskiej? [KARIERA, RODZINA]
Wojciech Mazolewski - kim jest partner Mai Sablewskiej? [KARIERA, RODZINA]

Wojciech Mazolewski to gitarzysta basowy i kontrabasista jazzowy. Jest liderem ...

choroba szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. choroba. Wszystko na temat choroba na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.