porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Dlaczego CHOROBA BOSTOŃSKA atakuje dzieci? BOSTONKA OBJAWY i LECZENIE

Choroba bostońska atakuje głównie dzieci! To one są najbardziej narażone na atak wirusa bostońskiego. Warto pamiętać, czym choroba się objawia i gdzie można się nią zarazić.

choroba bostońska dodano: 13.12.2012 11:51 | odpowiedz (1)

Co to jest CHOROBA BOSTOŃSKA? Kogo atakuje bostonka?

Popularną w ostatnich miesiącach chorobą dzieci jest choroba bostońska. Dziecko ma wysypkę na rączkach, nóżkach i w jamie ustnej. Co to jest choroba bostońska, jakie są objawy choroby bostońskiej i jak leczyć dziecko chore na bostonkę?

bostonka choroba dodano: 26.07.2013 11:35 | odpowiedz (3)

Czy CHOROBA BOSTOŃSKA zwana jest także chorobą dłoni, stóp i jamy ustnej?

Choroba dłoni, stóp i jamy ustnej jest odmianą choroby bostońskiej, wywoływanej przez wirusy z z tej samej grupy. Choroba jest zaraźliwa i dotyka głównie dzieci poniżej 10. roku życia.

choroba dodano: 13.12.2012 08:25

CHOROBA BOSTOŃSKA: Jak wygląda wysypka bostońska? OBJAWY I LECZENIE

Wysypka bostońska to schorzenie rąk, stóp i jamy ustnej. Wywołuje ją wirus Coxsackie. Występuje najczęściej u małych dzieci, ale mogą się nim zarazić także dorośli. Jak rozpoznać wysypkę bostońską? Jak odróżnić wysypkę bostońską od wysypki wywołanej przez ospę. 

choroba bostońska dodano: 24.11.2012 19:01

CHOROBA BOSTOŃSKA Czy jest się czego bać? Czy moje dziecko może być zagrożone?

Choroba/wysypka bostońska atakuje przede wszystkim dzieci do 5 roku życia, ale może także zaatakować starsze oraz dorosłych. Nie jest groźna, ale bardzo nieprzyjemna w przebiegu. Czy moje dziecko może być zagrożone?

bostonka choroba dodano: 16.11.2012 12:58

Wysypka bostońska - jak się objawia ta choroba?

Wysypka, gorączka, złe samopoczucie to podstawowe objawy choroby bostońskiej. Można ją pomylić z ospą wietrzną albo anginą. Charakterystycznym wyróżnikiem są nadżerki pojawiające się w jamie ustnej.

bostonka choroba dodano: 14.11.2012 12:03
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Aleksandra Popławska - kim jest? [KARIERA, RODZINA]
Aleksandra Popławska - kim jest? [KARIERA, RODZINA]

Aleksandra Popławska zagra jedną z głównych ról w nowym serialu ...

choroba bostońska leczenie szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. choroba bostońska leczenie. Wszystko na temat choroba bostońska leczenie na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.