porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Dlaczego CHOROBA BOSTOŃSKA atakuje dzieci? BOSTONKA OBJAWY i LECZENIE

Choroba bostońska atakuje głównie dzieci! To one są najbardziej narażone na atak wirusa bostońskiego. Warto pamiętać, czym choroba się objawia i gdzie można się nią zarazić.

choroba bostońska dodano: 13.12.2012 11:51 | odpowiedz (1)

Co to jest CHOROBA BOSTOŃSKA? Kogo atakuje bostonka?

Popularną w ostatnich miesiącach chorobą dzieci jest choroba bostońska. Dziecko ma wysypkę na rączkach, nóżkach i w jamie ustnej. Co to jest choroba bostońska, jakie są objawy choroby bostońskiej i jak leczyć dziecko chore na bostonkę?

bostonka choroba dodano: 26.07.2013 11:35 | odpowiedz (3)

Czy CHOROBA BOSTOŃSKA zwana jest także chorobą dłoni, stóp i jamy ustnej?

Choroba dłoni, stóp i jamy ustnej jest odmianą choroby bostońskiej, wywoływanej przez wirusy z z tej samej grupy. Choroba jest zaraźliwa i dotyka głównie dzieci poniżej 10. roku życia.

choroba dodano: 13.12.2012 08:25

CHOROBA BOSTOŃSKA: Jak wygląda wysypka bostońska? OBJAWY I LECZENIE

Wysypka bostońska to schorzenie rąk, stóp i jamy ustnej. Wywołuje ją wirus Coxsackie. Występuje najczęściej u małych dzieci, ale mogą się nim zarazić także dorośli. Jak rozpoznać wysypkę bostońską? Jak odróżnić wysypkę bostońską od wysypki wywołanej przez ospę. 

choroba bostońska dodano: 24.11.2012 19:01

CHOROBA BOSTOŃSKA Czy jest się czego bać? Czy moje dziecko może być zagrożone?

Choroba/wysypka bostońska atakuje przede wszystkim dzieci do 5 roku życia, ale może także zaatakować starsze oraz dorosłych. Nie jest groźna, ale bardzo nieprzyjemna w przebiegu. Czy moje dziecko może być zagrożone?

bostonka choroba dodano: 16.11.2012 12:58

Wysypka bostońska - jak się objawia ta choroba?

Wysypka, gorączka, złe samopoczucie to podstawowe objawy choroby bostońskiej. Można ją pomylić z ospą wietrzną albo anginą. Charakterystycznym wyróżnikiem są nadżerki pojawiające się w jamie ustnej.

bostonka choroba dodano: 14.11.2012 12:03
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Ewelina Zwijacz-Kozica - kim jest?
Ewelina Zwijacz-Kozica - kim jest?

Ewelina Zwijacz-Kozica jest pierwszą od ponad trzydziestu lat ratowniczką TOPR ...

choroba bostońska leczenie szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. choroba bostońska leczenie. Wszystko na temat choroba bostońska leczenie na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.