porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Choroby Kwaśniewskiego. Od wielu lat były prezydent zmaga się z chorobą filipińską. Jakie są jej objawy i co to za choroba?

Występ Aleksandra Kwaśniewskiego na konferencji Europa Plus, 12 kwietnia 2013 roku, siłą rzeczy przypomniał inne wpadki byłego prezydenta. Przeczytaj i obejrzyj filmiki z występów lidera lewicy w Charkowie, Kijowie i na konferencji Europa Plus. Jakie są objawy choroby filipińskiej i „pourazowego zespołu przeciążeniowego goleni prawej”, na który też cierpiał prezydent?

choroby kwaśniewskiego dodano: 18.04.2013 08:31 | odpowiedz (1)

Sposoby na kaca. Jak się nie upić? Jak leczyć chorobę filipińską?

Eleganckie określenia typu kac czy choroba filipińska nie są w stanie ukryć faktu, że po prostu nadużyliśmy trunków, czego następstwem jest zatrucie alkoholem. Zdarza się, że alkohol wprawia nas w tak świetny nastrój, że tracimy nad nim kontrolę i budzimy się rano z kacem. Jak złagodzić jego objawy?

jak leczyć kaca dodano: 07.07.2016 15:15

Kwaśniewski pijany? Jak zareagował internet? Najciekawsze komentarze i MEMY

Po wystąpieniu Kwaśniewskiego na konferencji Europa Plus, zorganizowanej z Markiem Siwcem i Januszem Palikotem nie trzeba było długo czekać na komentarze oglądających. Stan byłego prezydenta nie pozostawiał wątpliwości - z Aleksandrem Kwaśniewskim dzieje się coś złego. Czy to przemęczenie, a może nawrót tajemniczej choroby filipińskiej czy po prostu efekt słabości do mocniejszych trunków? Coś jest na rzeczy, internauci nie pozostawili suche nitki na Kwaśniewskim!

choroba prezydenta dodano: 18.04.2013 07:57
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Krzysztof Kąkolewski nie żyje. Kim był? [KARIERA, TWÓRCZOŚĆ]

Krzysztof Kąkolewski nie żyje. Wybitny reporter i publicysta był autorem ...

choroba filipińska szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. choroba filipińska. Wszystko na temat choroba filipińska na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.