porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Choroba Leśniowskiego-Crohna. Na co cierpi Łukasz Berezak?

Choroba Leśniowskiego-Crohna, na którą cierpi m.in. Łukasz Berezak, 10-letni wolontariusz WOŚP, jest niewyleczalnym schorzeniem atakującym układ pokarmowy. Mimo że notuje się coraz większą liczbę chorych, jej przyczyna wciąż jest nieznana. Czym jest ta choroba? Jakie ma objawy?

choroba Crohna dodano: 15.01.2014 09:05

CHOROBA LEŚNIOWSKIEGO CROHNA. Co to jest choroba Leśniowskiego-Crohna, jakie ma objawy i jak wygląda leczenie?

Przewlekły stan zapalny jelit o nieznanej przyczynie – tak najkrócej można określić chorobę Leśniowskiego-Crohna. Bóle brzucha, biegunka, gorączka, smoliste stolce (rzadziej z krwią) to najczęstsze objawy tego uciążliwego schorzenia. W zależności od miejsca zmian i ich zaawansowania mogą też pojawić się zaburzenia połykania, niedokrwistość, przetoki, ropnie i guzy. 

antybiotyki dodano: 06.12.2011 01:20
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Tomasz Średniawa, partner Anety Kopacz, reżyserki filmu Joanna - KIM JEST?
Tomasz Średniawa, partner Anety Kopacz, reżyserki filmu Joanna - KIM JEST?

Film "Joanna" w reżyserii Anety Kopacz jest jedną z polskich ...

choroba Leśniowskiego-Crohna szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. choroba Leśniowskiego-Crohna. Wszystko na temat choroba Leśniowskiego-Crohna na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.