porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Jak sobie radzić z chorobą lokomocyjną?

Choroba lokomocyjna, czyli nudności pojawiające się podczas jazdy samochodem, autobusem, na statku, to dość powszechna dolegliwość. Zwykle występuje u dzieci i mija w wieku dorosłym. Czasami jednak towarzyszy nam przez całe życie. Sprawdź, jak z nią walczyć.

naturalne leki dodano: 23.01.2012 16:10

Dlaczego IMBIR JEST ZDROWY? Poznaj cudowną moc imbiru - wykorzystywaną W KUCHNI, MEDYCYNIE i KOSMETYCE!

Imbir, znany od tysiącleci to roślina niemal magiczna - ma cudowny wpływ nie tylko na zdrowie, ale i urodę. Jego właściwości cenione są szczególnie na Wschodzie – w medycynie chińskiej jest wykorzystywany jako roślina lecznicza.

imbir dodano: 26.04.2012 10:18 | odpowiedz (1)

Jak walczyć z chorobą lokomocyjną? Choroba lokomocyjna - jakie przyczyny, objawy i zapobieganie?

Nazywana jest chorobą lokomocyjną lub chorobą morską, lub kinetozą. Przyczyną tej przypadłości jest długotrwałe oddziaływanie ruchu (bujania, kołysania, wibracji) na błędnik znajdujący się w uchu wewnętrznym. Błędnik pozwala nam określić, gdzie jest góra, a gdzie dół i w jakim kierunku się poruszamy.

błędnik dodano: 30.04.2013 13:53

Jak sobie radzić z chorobą lokomocyjną? Jakie domowe sposoby?

Przez cały rok marzysz o wakacjach, a gdy nadejdzie dzień wyjazdu jesteś przerażona...., bo cierpisz na chorobę lokomocyjną. Czy mozna sobie z nia poradzić za pomoca prostych domowych sposobów? Okazuje się, że tak! Wypróbuj je, któryś na pewno pomoże!

choroba lokomocyjna leczenie dodano: 06.07.2012 07:40

6 kroków do pokonania choroby lokomocyjnej

Wybierasz się w podróż i spodziewasz się wystąpienia objawów choroby lokomocyjnej? Na szczęście nie musisz się biernie poddawać objawom i rezygnować z podróży. Możesz im zapobiec lub znacznie zmniejszyć ich intensywność. Oto sześć zaleceń dla ciebie.

choroba lokomocyjna objawy dodano: 28.02.2015 22:40

Co jeść podczas podróży samochodem?

Jeśli odpowiednio przygotujesz żołądek do podróży, wielogodzinna jazda samochodem nie będzie męcząca. Nawet osoby cierpiące na chorobę lokomocyjną mogą złagodzić jej objawy i przetrwać ją w dobrej kondycji. Mówimy, co jeść podczas podróży samochodem.

posiłki w podróży dodano: 28.04.2014 11:50

Jak uniknąć dyskomfortu podczas podróży? Jak sprawić, by podróż była przyjemna?

Wybierasz się w podróż samolotem lub autobusem i zastanawiasz się, w jaki sposób uniknąć nieprzyjemnych odczuć? Co zrobić, aby lot czy długa podróż autobusem upłynęły spokojnie bez nieprzyjemnych skutków? Kilka przydatnych rad dotyczących podróży.

dyskomfort podczas podróży dodano: 08.03.2014 12:45

CHOROBA LOKOMOCYJNA u dzieci. Jak pomóc dziecku podczas podróży?

Sposoby na chorobę lokomocyjną u dziecka. Jak radzić sobie z objawami choroby lokomocyjnej w podróży? Dowiedz się, jak możesz pomóc dziecku podczas podróży i jak zabezpieczyć się przed skutkami choroby lokomocyjnej.

dodano: 25.06.2013 18:43

CHOROBA LOKOMOCYJNA w podróży. Czy można uniknąć choroby lokomocyjnej? Sposoby na chorobę lokomocyjną

Choroba lokomocyjna może zniechęcić do podróży zarówni autokarem jak i samochodem, o rejsie statkim nawet nie wspominając. Czy można uniknąć choroby lokomocyjnej? Jak ustrzec się przed objawami choroby lokomocyjnej? Sposoby na chorobę lokomocyjną.

choroba lokomocyjna aviomarin dodano: 26.03.2013 23:31

Jak radzić sobie z chorobą lokomocyjną?

Jeżeli cierpimy na chorobę lokomocyjną - kinetozę, powinniśmy przestrzegać kilku podstawowych zasad, dzięki którym unikniemy przykrych objawów, m.in. mdłości. Jak w przedświątecznych podróżach uniknąć choroby lokomocyjnej?

mdłości dodano: 13.01.2013 23:37
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Katarzyna Wołejnio: kim jest? [KARIERA, RODZINA]
Katarzyna Wołejnio: kim jest? [KARIERA, RODZINA]

Wielki powrót polskiej aktorki! Katarzyna Wołejnio jest gwiazdą najnowszego programu ...

choroba lokomocyjna szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. choroba lokomocyjna. Wszystko na temat choroba lokomocyjna na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.