porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Nowotwory - jakie badania diagnostyczne należy wykonać? Jakie badania wykrywają raka?

Wcześnie wykryty nowotwór znacznie zwiększa szanse na wyleczenie! Warto o tym pamiętać i udać się do onkologa, choćby na zwykła rozmowę... Pamiętajmy także, że nie ma jednego badania, które wykrywa raka! W zależności od miejsca podejrzenia choroby musimy zrobić inne badania.

badania diagnostyczne dodano: 04.02.2014 12:50

RAK KRTANI. Objawy i sposoby leczenia raka krtani?

Rak krtani należy do najczęstszych nowotworów, na które zapadają mężczyźni w naszym kraju (schorzenie cztery razy częściej dotyczy panów niż pań). Choroba dotknęła m.in. Jerzego Stuhra, aktora, reżysera. Raz wcześnie wykryty daje szansę na wyzdrowienie lub przynajmniej normalne funkcjonowanie, w zaawansowanych stadiach chorym grozi wycięcie krtani. 

chemioterapia dodano: 04.02.2014 12:50

Diety w chorobie nowotworowej - jak powinna wyglądać dieta chorego na raka?

Rodzaj spożywanych produktów zależy od rodzaju nowotworu. Dlatego onkolodzy podkreślają, że dieta osoby chorującej na raka powinna zawsze być bardzo indywidualna, to znaczy odpowiednio dopasowana do potrzeb organizmu chorego pacjenta. Dlatego nie ma diet uniwersalnych dla osób chorujących na nowotwory.

błonnik dodano: 14.07.2016 17:29

Ewa Gorzelak - kim jest? [KARIERA, RODZINA]

Ewa Gorzelak to aktorka teatralna, filmowa i serialowa. To właśnie role w serialach "Na Wspólnej" i "M jak miłość" przyniosły jej najwięcej sławy. Niestety, klika lat temu Gorzelak musiała przerwać swoją karierę, ponieważ u jej syna wykryto nowotwór mózgu.

Ewa Gorzelak dodano: 18.02.2015 13:17

Na co choruje Anna Przybylska? Operacja Anny Przybylskiej

Anna Przybylska pod koniec lipca trafiła do gdańskiego Centrum Medycyny Inwazyjnej. Aktorka przeszła tam operację usunięcia guza trzustki. Aktualnie Przybylska przebywa na oddziale intensywnego nadzoru pooperacyjnego. Mówimy o chorobie Anny Przybylskiej.

Anna Przybylska dodano: 29.07.2013 11:56 | odpowiedz (3)

CHOROBA PRZYBYLSKIEJ: Czy Anna Przybylska ma RAKA? Co jest PLOTKĄ co FAKTEM

Cała Polska wstrzymała oddech, gdy media obiegła informacja, że Ania Przybylska (35 l.) przeszła poważną operację wycięcia guza trzustki. Niestety może to oznaczać, że śliczna aktorka ma raka. Co gorsze Ania obciążona jest nim genetycznie. - Wszyscy w rodzinie umierali na nowotwór - wyznała aktorka.

Anna Przybylska dodano: 13.08.2013 10:51 | odpowiedz (4)
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Zbigniew Wodecki – kim jest? Co osiągnął?
Zbigniew Wodecki – kim jest? Co osiągnął?

Zbigniew Wodecki szerokiej publiczności znany jest przede wszystkim z wykonania ...

choroba nowotworowa szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. choroba nowotworowa. Wszystko na temat choroba nowotworowa na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.