porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Operacje guzów mózgu. Gdzie operują bez otwierania czaszki?

W warszawskim Centrum Neuroradiochirurgii Gamma Knife przy użyciu tzw. noża gamma zoperowano w ciągu trzech lat prawie 1400 pacjentów. Operacje wykonywane są w ramach ubezpieczenia w NFZ.

bóle dodano: 27.10.2013 16:17

Lista leków refundowanych. Jakie zmiany czekają pacjentów od maja?

Od 1 maja będzie obowiązywać nowa lista leków refundowanych, a wraz z nią nowe ceny w aptekach. To już trzecia zmiana w tym roku. Zgodnie z ustawą refundacyjną obwieszczenia Ministerstwa Zdrowia w sprawie leków muszą być aktualizowane co dwa miesiące, więc czeka nas jeszcze sporo zmian. Mówimy, jakie leki zdrożały najbardziej. 

Arava dodano: 23.04.2012 13:59 | odpowiedz (1)

NOWA LISTA LEKÓW REFUNDOWANYCH. Jakie LEKI STOSOWANE W CHOROBIE PARKINSONA STANIEJĄ, a jakie ZDROŻEJĄ od maja 2012?

Od 1 maja 2012 obowiązuje nowa lista leków refundowanych, a wraz z nią nowe ceny w aptekach. To już trzecia zmiana w 2012 roku. Zgodnie z ustawą refundacyjną obwieszczenia Ministerstwa Zdrowia w sprawie leków muszą być aktualizowane co dwa miesiące, więc pacjenctów czeka jeszcze sporo zmian. Co zmieni się dla chorych na Parkinsona, jakie leki stosowane w chorobie Parkinsona stanieją od maja 2012?

Ceuronex dodano: 27.04.2012 06:54

Choroba Parkinsona - co MUSISZ o niej wiedzieć?

Nie znane są przyczyny powstawania choroby Parkinsona i dlatego lekarze muszą ograniczyć się do leczenia objawowego, które poprawia jakość życia chorego i ogranicza powikłania. Leczenie powinno być kompleksowe i obejmować leki, zabiegi fizykoterapeutyczne, masaże, kąpiele, gimnastykę.

dopamina dodano: 09.01.2012 12:21
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Kinga Jasiewicz- kim jest maturzystka, która pozwała Okręgową Komisję Egzaminacyjną?
Kinga Jasiewicz- kim jest maturzystka, która pozwała Okręgową Komisję Egzaminacyjną?

Maturzystka Kinga Jasiewicz nie dostała się na wymarzone studia stomatologiczne ...

choroba Parkinsona szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. choroba Parkinsona. Wszystko na temat choroba Parkinsona na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.