porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Operacje guzów mózgu. Gdzie operują bez otwierania czaszki?

W warszawskim Centrum Neuroradiochirurgii Gamma Knife przy użyciu tzw. noża gamma zoperowano w ciągu trzech lat prawie 1400 pacjentów. Operacje wykonywane są w ramach ubezpieczenia w NFZ.

bóle dodano: 27.10.2013 16:17

Lista leków refundowanych. Jakie zmiany czekają pacjentów od maja?

Od 1 maja będzie obowiązywać nowa lista leków refundowanych, a wraz z nią nowe ceny w aptekach. To już trzecia zmiana w tym roku. Zgodnie z ustawą refundacyjną obwieszczenia Ministerstwa Zdrowia w sprawie leków muszą być aktualizowane co dwa miesiące, więc czeka nas jeszcze sporo zmian. Mówimy, jakie leki zdrożały najbardziej. 

Arava dodano: 23.04.2012 13:59 | odpowiedz (1)

NOWA LISTA LEKÓW REFUNDOWANYCH. Jakie LEKI STOSOWANE W CHOROBIE PARKINSONA STANIEJĄ, a jakie ZDROŻEJĄ od maja 2012?

Od 1 maja 2012 obowiązuje nowa lista leków refundowanych, a wraz z nią nowe ceny w aptekach. To już trzecia zmiana w 2012 roku. Zgodnie z ustawą refundacyjną obwieszczenia Ministerstwa Zdrowia w sprawie leków muszą być aktualizowane co dwa miesiące, więc pacjenctów czeka jeszcze sporo zmian. Co zmieni się dla chorych na Parkinsona, jakie leki stosowane w chorobie Parkinsona stanieją od maja 2012?

Ceuronex dodano: 27.04.2012 06:54

Choroba Parkinsona - co MUSISZ o niej wiedzieć?

Nie znane są przyczyny powstawania choroby Parkinsona i dlatego lekarze muszą ograniczyć się do leczenia objawowego, które poprawia jakość życia chorego i ogranicza powikłania. Leczenie powinno być kompleksowe i obejmować leki, zabiegi fizykoterapeutyczne, masaże, kąpiele, gimnastykę.

dopamina dodano: 09.01.2012 12:21
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Barbara Mularczyk, aktorka – kim jest? KARIERA, RODZINA
Barbara Mularczyk, aktorka – kim jest? KARIERA, RODZINA

Poznajcie Barbarę Mularczyk. Kim jest aktorka, która gra Mariolkę w ...

choroba Parkinsona szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. choroba Parkinsona. Wszystko na temat choroba Parkinsona na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.