porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Artoza, czyli zwyrodnienie stawów: jakie są objawy?

Często odczuwasz ból w stawach, a na dodatek coś w nich strzyka? Takie objawy mogą świadczyć o rozwoju choroby zwyrodnieniowej stawów. Jakie są objawy artrozy?

artroza dodano: 26.02.2014 23:49

Leczenie artrozy - jak przebiega?

Artroza, czyli choroba zwyrodnieniowa stawów to bardzo dokuczliwa przypadłośc. Na szczęście jej objawy może bardzo złagodzić odpowiednie leczenie. Na czym polega leczenie artrozy?

artroza dodano: 26.02.2014 23:21

Stawy - pięta achillesowa człowieka. Dowiedz się więcej o chorobach stawów!

Budową przypominają zawiasy i równie często skrzypią. Są kłopotliwe, chociaż proste. To jedna z najbardziej chorowitych i bolesnych części ciała. Z ludzkimi stawami wiąże się aż kilkadziesiąt przewlekłych chorób! Dowiedz się więcej na ich temat.

choroby stawów dodano: 03.01.2012 17:25

CHOROBA ZWYRODNIENIOWA KRĘGOSŁUPA - jakie są objawy?

Choroba zwyrodnieniowa kręgosłupa to częsta dolegliwość. Mówimy, na czym polega to schorzenie i jak sobie pomóc.

choroba zwyrodnieniowa kręgosłupa dodano: 28.02.2014 07:07

Co najbardziej szkodzi stawom?

Choroby stawów mogą być spowodowane przez wady rozwojowe czy kontuzje, ale za większość odpowiada niewłaściwy tryb życia - brak ruchu, nadwaga i związane z nią schorzenia. Niebagatelne znaczenie ma również stres, który osłabia odporność i może sprzyjać m.in. chorobom autoimmunologicznym.

choroby reumatyczne dodano: 22.09.2014 17:17
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Ewelina Zwijacz-Kozica - kim jest?
Ewelina Zwijacz-Kozica - kim jest?

Ewelina Zwijacz-Kozica jest pierwszą od ponad trzydziestu lat ratowniczką TOPR ...

choroba zwyrodnieniowa szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. choroba zwyrodnieniowa. Wszystko na temat choroba zwyrodnieniowa na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.