porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Jak mówić do kobiety, by ją przekonać?

To ewolucja sprawiła, że kobiety mają większą zdolność zapamiętywania informacji przekazywanych im przez mężczyzn, których uznają za atrakcyjnych. Co jest wyznacznikiem męskiej atrakcyjności? Między innymi głos. Warto wiedzieć dlaczego tak działa na kobiety.

atrakcyjny dodano: 21.09.2011 19:43

Jak leczyć zaplenie migdałków?

Zapalenie migdałków podniebiennych popularnie nazywane po prostu zapaleniem gardła objawia się drapaniem w gardle, obrzękiem, bólem, zaczerwieniem, a nawet trudnościami z przełykaniem. Przeważnie chorobę wywołują wirusy, więc leczy się jej objawy. Jakie są sposoby na zapalenie gardła?

jak leczyć chore gardło dodano: 09.02.2015 12:17

O jakich problemach psychicznych świadczą choroby gardła i nosa?

Stan gardła symbolizuje nasze relacje z innymi, nosa - samoakceptację i poczucie wartości. Sprawdź, jakie jest emocjonalne podłoże chorób gardła i nosa.
choroby nosa dodano: 04.11.2013 11:51

Klimatyzacja a zdrowie. Czy klimatyzacja może mieć duży wpływ na zdrowie człowieka?

Klimatyzacja niestety może zaszkodzić naszemu zdrowiu, choć bywa wybawieniem, gdy leje się żar z nieba. Jak klimatyzacja szkodzi? Jaki ma wpływ na ludzkie zdrowie?

czy klimatyzacja szkodzi dodano: 20.08.2013 20:23

Choroby gardła. Czym skutecznie płukać chore gardło? Płukanki ziołowe i z soli - jak zrobić?

Płukanie gardła naparem z ziół stosowały jeszcze nasze babcie i mamy. Wydaje się bezpieczne. Ale zioła mają też skutki uboczne. Przeczytaj, jakie!

angina leczenie dodano: 16.04.2013 07:02
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Łukasz Masiak. Kim był zabity dziennikarz z Mławy?

Łukasz Masiak, znany mławski dziennikarz, został zamordowany w toalecie w ...

choroby gardła szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. choroby gardła. Wszystko na temat choroby gardła na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.