porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Dlaczego jesienią brązowieją iglaki?

Często zdarza się, że pod koniec lata lub wczesną jesienią nagle zaczynają brązowieć i opadać igły w wewnętrznej części koron krzewów iglastych. Choć wydaje się, że rośliny zaczynają chorować może okazać się, że to zupełnie naturalne zjawisko.

brązowienie iglaków dodano: 03.10.2011 00:51

Dlaczego iglaki żółkną? O czym świadczy żółknięcie iglaków?

Zielone iglaki to ozdoba każdego ogródka. Jednak niekiedy zdarza się, że krzaki tracą kolor, a igły zaczynają usychać i opadać. Czemu tak się dzieje? Sprawdź najczęstsze przyczyny żółnięcia iglaków. 

Dlaczego iglaki żółkną dodano: 03.09.2013 18:23
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Ryszard Petru - kim jest? KARIERA, RODZINA

Ryszard Petru głośno zaznaczył w mediach swoją obecność, gdy w ...

choroby iglaków szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. choroby iglaków. Wszystko na temat choroby iglaków na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.