porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online

Dlaczego jesienią brązowieją iglaki?

Często zdarza się, że pod koniec lata lub wczesną jesienią nagle zaczynają brązowieć i opadać igły w wewnętrznej części koron krzewów iglastych. Choć wydaje się, że rośliny zaczynają chorować może okazać się, że to zupełnie naturalne zjawisko.

brązowienie iglaków dodano: 03.10.2011 00:51

Dlaczego iglaki żółkną? O czym świadczy żółknięcie iglaków?

Zielone iglaki to ozdoba każdego ogródka. Jednak niekiedy zdarza się, że krzaki tracą kolor, a igły zaczynają usychać i opadać. Czemu tak się dzieje? Sprawdź najczęstsze przyczyny żółnięcia iglaków. 

Dlaczego iglaki żółkną dodano: 03.09.2013 18:23
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Viola Piekut - kim jest? [KARIERA,RODZINA]

Viola Piekut podbiła polski świat mody projektami kreacji przeznaczonych zarówno ...

choroby iglaków szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. choroby iglaków. Wszystko na temat choroby iglaków na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.