porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Dlaczego NATALIA KUKULSKA nawołuje kobiety do regularnych badań, a zwłaszcza cytologii? Jak wygląda PROFILAKTYKA RAKA SZYJKI MACICY?

W pierwszej kolejności kobiety powinny myśleć o swoim zdrowiu po to, żeby móc dbać dalej o zdrowie całej rodziny - apeluje Natalia Kukulska do polskich dziewczyn i kobiet. Przyznaje, że gdy była nastolatką, kobiecość ją zaskoczyła, dlatego ze swoimi dziećmi rozmawia otwarcie i bez tabu. To najlepszy sposób na profilaktykę wielu chorób, także raka szyjki macicy.

cytologia dodano: 08.08.2012 07:59

Jak leczyć grzybicę pochwy domowymi sposobami?

Grzybica pochwy to bardzo częsta, i nierzadko trudna do wyleczenia, kobieca dolegliwość. Zobacz, jak wspomóc leczenie grzybicy pochwy domowymi sposobami.

domowe metody dodano: 04.09.2012 08:40 | odpowiedz (4)

SAMOBADANIE PIERSI. Jak prawidłowo badać piersi?

Każda zmiana w piersiach może być niebezpieczna. Im szybciej ją wykryjesz, tym lepiej. Nie czekaj więc na kolejną wizytę u lekarza, tylko stań przed lustrem i upewnij się, że jesteś zdrowa.

badanie mammograficzne dodano: 19.12.2012 13:45

Jak LECZYĆ grzybicę pochwy DOMOWYMI SPOSOBAMI? Jak zapobiegać?

Grzybicy pochwy nie wyleczysz samodzielnie. Bez środków dostępnych wyłącznie na receptę to się nie uda. Możesz jedynie złagodzić uciążliwe objawy grzybicy, co da złudzenie, że choroba przeszła. Niestety – jest pewne, że po jakimś czasie znów da o sobie znać i to z jeszcze większą siłą. Jak leczyć grzybicę pochwy?

domowe sposoby dodano: 09.09.2012 09:16 | odpowiedz (6)

LEKI BEZ RECEPTY NA GRZYBICĘ POCHWY. Jakie leki na grzybicę możesz kupić w aptece?

Jakie leki bez recepty na grzybicę pochwy? Grzybica pochwy jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecych. Szacuje się, że 75% kobiet przynajmniej raz w życiu miało grzybicę. Nie leczona choroba niesie za sobą poważne konsekwencje szczególnie dla kobiet ciężarnych. Czy wiesz, że w aptekach są dostępne środki, które możesz kupić bez recepty na grzybicę pochwy? We wczesnym etapie choroby takie leki na pewno pomogą. Zobacz, jakie leki przyniosą ci ulgę?

 

Betadine dodano: 28.02.2013 14:17 | odpowiedz (20)

Zespół policystycznych jajników – na czym polega zespół PCOS?

Bezskutecznie starasz się zostać mamą? Masz trądzik, nieregularnie miesiączkujesz, na ciele pojawiło się nadmierne owłosienie, a na brzuchu wyraźna oponka? Takie objawy najczęściej towarzyszą PCOS, czyli zespołowi policystycznych jajników. Na czym polega to schorzenie?

choroby jajników dodano: 20.04.2015 11:58

O jakich problemach psychicznych świadczą choroby kobiece?

Choroby kobiecych narządów płciowych mogą powstawać na tle braku akceptacji siebie i swojej kobiecości. Podłoże chorób ginekologicznych może bowiem leżec w psychice kobiety.

choroby ginekologiczne dodano: 16.03.2014 12:10
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Wiesław Gołas - kim jest?
Wiesław Gołas - kim jest?

Wiesław Gołas to legenda polskiego kina. Sympatię widzów zaskarbił sobie ...

choroby kobiece szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. choroby kobiece. Wszystko na temat choroby kobiece na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.