porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

ZAPALENIE PŁUC - jakie powikłania mogą wystąpić?

Zapalenie płuc to jedna z najczęściej bagatelizowanych chorób. Każdy z nas powinien mieć świadomość, jak szkodliwe mogą być konsekwencje objawów tej choroby. Nieleczone zapalenie może skończyć się wystąpieniem innych problemów ze zdrowiem. Jakie powikłania mogą wystąpić po zapaleniu płuc?

powikłania po zapaleniu płuc dodano: 13.08.2012 09:57

Jakie są skutki palenia papierosów? Sprawdź na co szkodzi palenie

Choroby będące skutkiem nałogowego palenia papierosów to przede wszystkim nowotwory, choroby układu krążenia i choroby płuc. Ale lista powikłań i dolegliwości jest znacznie dłuższa. Pomyśl o tym, zanim sięgniesz po papierosa. Jakie są skutki palenia?

astma dodano: 04.06.2012 17:35 | odpowiedz (1)

Jakie badania należy wykonywać, gdy pali się papierosy?

Ciągłe powtarzanie, że palenie papierosów, szkodzi, że zabija jest już nudne. Po wprowadzeniu zakazu palenia w miejscach publicznych spadła nieco liczba uzależnionych od tytoniu. Niestety, 9 milionów osób nadal pali. Jakie badania kontrolne powinien wykonywać palacz?

badanie oczu dodano: 13.01.2015 11:08

Na jakie CHOROBY PRZEWLEKŁE chorują Polacy? Choroby w Europie

Na 30 analizowanych krajów europejskich, Polska znalazła się na 25. miejscu w subiektywnej ocenie przez obywateli własnego zdrowia. A zatem czujemy się zdecydowane bardziej chorzy niż zdrowi. W Europie wytypowano kilka chorób przewlekłych, które determinują zdrowie albo jego brak.

astma dodano: 22.03.2013 10:38 | odpowiedz (1)

Co to jest POChP? Na czym polega?

POChP to jedna z najczęstszych chorób dróg oddechowych w świecie. Jej przyczyną jest proces zapalny toczący się w oskrzelach i miąższu płuc, prowadzący do nieodwracalnych zmian w drogach oddechowych i zmniejszenia pojemności płuc. Choruje na nią ponad 64 miliony ludzi. Choroba jest nieuleczalna.

POCHP dodano: 23.05.2014 08:29

O jakich problemach psychicznych świadczą choroby płuc i oskrzeli?

Problemy z płucami odzwierciedlają naszą niechęć do życia i "oddychania pełną piersią". Zobacz, jakie mogą być psychologiczne przyczyny chorób płuc.
przyczyny chorób płuc dodano: 04.11.2013 11:48
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Celia Jaunat, dziewczyna Krychowiaka – kim jest?
Celia Jaunat, dziewczyna Krychowiaka – kim jest?

Celia Jaunat, dziewczyna Grzegorza Krychowiaka, pojawiła się na meczu Hiszpanii ...

choroby płuc szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. choroby płuc. Wszystko na temat choroby płuc na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.