porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

CHLAMYDIOZA - co to jest za choroba, jakie objawy i leczenie? Czy wiesz, że może doprowadzić do niepłodności?

Namiętny wakacyjny romans może pozostawić niemiłą pamiątkę w postaci chlamydiozy, choroby wywoływanej przez bakterię Chlamydia trachomatis. Dość łatwo można ją wyleczyć antybiotykami, rzecz jednak w tym, że często nie daje objawów. Nie leczymy się więc, a to może prowadzić do niepłodności.

chlamydia trachomatis dodano: 19.06.2012 09:34

Zapalenie cewki moczowej - jakie przyczyny i objawy?

Zapalenie cewki moczowej nie powinno być powodem do wstydu. Szybko wykryte zakażenie można łatwo i bezboleśnie wyleczyć odpowiednim antybiotykiem, jednak nieleczone, zakażenie może przerodzić się w poważną chorobę lub doprowadzić do bezpłodności. Sprawdź, jakie są objawy!

zapalenie cewki moczowej dodano: 19.07.2013 10:17

Jak uniknąć zakażenia rzeżączką?

Rzeżączka jest jedną z najbardziej rozpowszechnionych chorób wenerycznych. Czy wiesz, co zrobić, żeby nie doszło do zakażenia? Mówimy, w jaki sposób można zarazić się rzeżączką i jak tego uniknąć. Poznaj profilaktykę rzeżączki.

choroba weneryczna dodano: 10.12.2012 08:34

Zabezpieczaj się! Przed czym, poza AIDS, chroni PREZERWATYWA?

Ryzykowne zachowania seksualne, pod pojęciem których rozumie się zwykle seks z przygodnymi partnerami, mogą pozostawić skutki. Wszyscy „ryzykujący”, którzy są skłonni uwierzyć w prawdziwość podstaw krucjaty przeciw prezerwatywie i zrezygnować z zabezpieczenia, robią to na własne ryzyko.

AIDS dodano: 01.12.2011 13:29

Chlamydia – czym jest? Jak można się zarazić chlamydią?

Chlamydia jest jedną z najczęściej występujących chorób przenoszonych drogą płciową. Większość osób zakażonych chlamydią nie jest świadomych o występowaniu choroby, ponieważ przeważnie przebiega ona bezobjawowo. Jak zabezpieczyć się przez chlamydią? Jak ją wykryć? Dowiedz się więcej!

chlamydia dodano: 30.08.2013 18:37

Co warto wiedzieć o chorobach wenerycznych?

Co należy wiedzieć o chorobach przenoszonych drogą płciową, gdy uprawia się seks bez zabezpieczenia? Jakie są najczęściej występujące choroby weneryczne? Jak rozpoznać tego rodzaju dolegliwość? Co wywołuje choroby weneryczne?

aktywność seksualna dodano: 04.10.2013 15:12

Jakie są OBJAWY RZEŻĄCZKI u mężczyzny?

Rzeżączka to choroba bakteryjna przenoszona drogą płciową. Nie wolno jej lekceważyć, bo nieleczona może prowadzić do trwałych, poważnych komplikacji zdrowotnych.

choroby a seks dodano: 19.11.2012 06:00

Choroby przenoszone drogą płciową, którymi możesz się zarazić nie uprawiając seksu - jakie są?

Chorowanie na coś, czym można się zarazić przez seks wywołuje obrzydzenie – do choroby i chorującego. Wielu jest skłonnych „dać sobie głowę uciąć”, że choroby takie dotyczą wyłącznie seksualnych rozpustników i są karą. Wiadomo czyją i za co. Pół biedy, jeśli do zakażenia rzeczywiście doszło drogą płciową – gorzka cena za przyjemność. Gorzej, gdy stało się to po bezdotykowym spotkaniu z brudasem. Wtedy sami sobie możemy strzelić w czoło, bo brudasa widzieliśmy i nie zareagowaliśmy. Gdzie? A choćby na osiedlowym basenie. 

bakterie kałowe dodano: 02.08.2013 10:48 | odpowiedz (1)

Jak leczyć grzybicę pochwy? Jak się pozbyć tej dokuczliwej dolegliwości?

Grzybica pochwy, czyli inaczej kandydoza, to intymny problem, który spotyka 1/3 kobiet przynajmniej raz w życiu. Jeśli swędzenie i objawy podobne do zapalenia pęcherza dotyczą również ciebie, sprawdź, jak leczyć grzybicę pochwy.

drożdżaki dodano: 30.09.2012 11:26 | odpowiedz (7)

Co to jest zapalenie cewki moczowej u mężczyzn? Choroby przenoszone droga płciową - objawy i leczenie

To powszechne schorzenie przenoszone jest drogą płciową i dotyczy głównie ludzi młodych. Niestety, równie często jest lekceważone, co przy aktywności seksualnej, przyczynia się do przenoszenia zakażenia na kolejne partnerki i powikłań.

badanie moczu dodano: 09.04.2013 16:51
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Ewa Telega - kim jest? [KARIERA, RODZINA]

Ewa Telega to aktorka teatralna, telewizyjna i filmowa. Niedługo zobaczymy ...

choroby przenoszone drogą płciową szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. choroby przenoszone drogą płciową. Wszystko na temat choroby przenoszone drogą płciową na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.