porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

ZESZTYWNIAJĄCE ZAPALENIE STAWÓW KRĘGOSŁUPA - co to za choroba?

Zesztywniające zapalenie stawów kręgosłupa to dolegliwośc określana często skrótem ZZSK. Dotyka przede wszystkim mężczyzn. Mówimy, jakie są objawy ZZSK i jak zmniejszyc dolegliwości związane z tą chorobą.

choroby kręgosłupa dodano: 28.02.2014 21:54

Co leczy mróz, czyli na czym polega KRIOTERAPIA?

Krioterapia, czyli leczenie zimnem, to jeden z najpopularniejszych sposobów rehabilitacji. W temperaturze, do której nie umywają się nawet najbardziej siarczyste mrozy - dochodzącej do minus 160 stopni Celsjusza - leczy się np. sportowe kontuzje czy rany po oparzeniach. Sprawdź, jakie inne choroby można leczyć za pomocą bardzo niskiej temperatury.

bóle reumatyczne dodano: 03.02.2012 08:15

Reumatyzm - jak leczyć? Jak leczyć choroby reumatyczne?

Reumatyzmu nie można wyleczyć, ale można sprawić, żeby życie znim nie było męczące. Jak leczyć reumatyzm?

choroby reumatyczne leczenie dodano: 28.02.2014 23:26

Jakie SANATORIUM dla chorych na REUMATYZM ? Jakie ZABIEGI zalecane dla osób z zapaleniem stawów czy zwyrodnieniami kręgosłupa?

Cierpiących na choroby reumatyczne z roku na rok przybywa. Samych schorzeń, które kwalifikują się pod nazwę reumatyzm jest ponad 200. Zapalenie stawów, zwyrodnienia kręgosłupa, rwa kulszowa, czy korzonki nerwowe to tylko niektóre z nich.

fizykoterapia dodano: 05.06.2012 07:14

Co najbardziej szkodzi stawom?

Choroby stawów mogą być spowodowane przez wady rozwojowe czy kontuzje, ale za większość odpowiada niewłaściwy tryb życia - brak ruchu, nadwaga i związane z nią schorzenia. Niebagatelne znaczenie ma również stres, który osłabia odporność i może sprzyjać m.in. chorobom autoimmunologicznym.

choroba zwyrodnieniowa dodano: 22.09.2014 17:17
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Wiktoria Kulik - kim jest? [KARIERA, RODZINA]
Wiktoria Kulik - kim jest? [KARIERA, RODZINA]

Młoda nadzieja polskiego tenisa, która ostatnio wdała się w publiczny ...

choroby reumatyczne szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. choroby reumatyczne. Wszystko na temat choroby reumatyczne na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.