porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Jakie są przyczyny guza tarczycy?

Problemy z tarczycą są zmorą współczesnego społeczeństwa. W Polsce może je mieć nawet 22 procent obywateli. Jednym z niebezpieczeństw związanych z funkcjonowaniem tego organu jest pojawienie się w nim guzków lub jednego guza. Czy to oznaka raka tarczycy? Jakie są przyczyny pojawienia się zmian?

chora tarczyca dodano: 04.02.2014 12:50

Dlaczego włosy wypadają? Jakie są przyczyny wypadania włosów?

Nie każdy może pochwalić się bujną czupryną, a gęstość włosów jest cechą indywidualną. Co dzień każdy z nas traci nieco włosów. To zupełnie normalne. Ale do czasu. Co robić, gdy coraz więcej włosów wypada? Od jakiego etapu należy wszcząć alarm? Jakie są powody tego procesu? Czy można im zaradzic? Co zrobić, gdy włosy wypadają garściami?

Dlaczego włosy wypadają dodano: 08.02.2013 10:17 | odpowiedz (1)

Problemy z zajściem W CIĄŻĘ. Jakie są najczęstsze PRZYCZYNY NIEPŁODNOŚCI?

Niepłodność to zawsze problem pary, więc na badania i leczenie powinni się zgłosić oboje partnerzy. Statystycznie przyczyny równie często leżą po stronie mężczyzny, jak i kobiety, choć w tym drugim przypadku ustalenie przyczyn bywa trudniejsze.

endometrioza dodano: 02.03.2012 06:51

CHOROBY TARCZYCY. Jakich objawów tarczycy nie wolno lekceważyć?

Od jakiegoś czasu narzekasz na senność lub obniżenie nastroju, dużo ostatnio przytyłeś albo chudniesz mimo dobrego apetytu, wypadają ci włosy, jest ci stale za gorąco lub za zimno? To mogą być objawy zaburzenia czynności tarczycy.

choroba Gravesa-Basedowa dodano: 07.02.2012 12:15

Na co najczęściej choruje tarczyca?

Zimno ci, jesteś przemęczona, tyjesz albo przeciwnie - wciąż ci gorąco, chudniesz, chce ci się pić, jesteś poddenerwowana? Zbadaj hormony tarczycy, może się okazać, że ten maleńki organ położony w dolnej części szyi nie funkcjonuje prawidłowo.

nadczynnośc tarczycy dodano: 08.04.2015 11:10

Jak RADZIĆ sobie ze ZMĘCZENIEM? SPOSÓB na przewlekłe zmęczenie

Zmęczenie ma wiele przyczyn. Budzisz się już z uczuciem zmęczenia, w południe masz już ochotę na drzemkę. Uczucie nadmiernego zmęczenia może mieć różne przyczyny, normalne zmęczenie jest rzeczą zwykłą, jeśli prowadzi się aktywny tryb życia.

anemia dodano: 02.06.2012 10:31 | odpowiedz (9)

Jakie objawy świadczą o niedoczynności tarczycy?

To, co bierzemy za problemy z sercem, początki depresji albo dolegliwości związane z wiekiem może w rzeczywistości być symptomem innej, poważnej choroby. Kiedy można podejrzewać niedoczynność tarczycy?

niedoczynność tarczycy dodano: 16.12.2014 10:20

Jakie objawy świadczą o nadczynności tarczycy?

W ciągu kilku miesięcy bardzo schudłaś? Nie ciesz się zawczasu, bo może to być symptom nadczynności tarczycy. Jakie inne objawy daje ta choroba?

nadczynność tarczycy dodano: 14.12.2014 17:56
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Pola Pospieszalska, wokalistka: kim jest?

Pola Pospieszalska to polska wokalistka, która robi międzynarodową karierę. Kim ...

choroby tarczycy szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. choroby tarczycy. Wszystko na temat choroby tarczycy na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.