porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Jak przedświąteczny pośpiech szkodzi zdrowiu? Jak stres wpływa na organizm?

Choroba pośpiechu, choroba braku czasu - tak lekarze coraz częściej określają schorzenia wynikające z poczucia, że mamy za mało czasu i dlatego wciąż musimy gdzieś pędzić. A reakcją na to są inne, bardziej wymierne choroby, często zagrażające życiu. Warto wiedzieć, jak pośpiech może być groźny. 

choroba braku czasu dodano: 21.12.2011 15:12

Statyny - co warto o nich wiedzieć? Czym są statyny?

Podwyższony poziom cholesterolu we krwi sprzyja chorobom układu krążenia. Jego poziom nie zawsze można obniżyć dieta uboga w tłuszcze i porcja ruchu. Czasem jedynym wyjściem jest przyjmowanie statyn – leków obniżających poziom cholesterolu we krwi. Jak działają statyny?

cholesterol dodano: 30.04.2013 22:18

Co mają by-passy do seksu? By-passy poprawiają erekcję!

By-pass kojarzy nam się z zabiegiem koniecznym dla zdrowia serca.  Co mają by-passy do seksu? Otóż dzięki nim serce lepiej pracuje, gdyż lepszy jest przepływ krwi w tętnicach. By-pass to inaczej "przepływ omijający", który robi się wówczas, gdy przepływ dotychczasową drogą był utrudniony lub niemożliwy. By-passy pomagają więc w schorzeniach kardiologicznych, ale nie tylko... Co mają wspólnego by-passy z erekcją?

by-passy dodano: 05.07.2013 21:30

Jakie badania należy wykonywać, gdy pali się papierosy?

Ciągłe powtarzanie, że palenie papierosów, szkodzi, że zabija jest już nudne. Po wprowadzeniu zakazu palenia w miejscach publicznych spadła nieco liczba uzależnionych od tytoniu. Niestety, 9 milionów osób nadal pali. Jakie badania kontrolne powinien wykonywać palacz?

badanie oczu dodano: 13.01.2015 11:08

Sala operacyjna: o czym jest trzeci odcinek serialu?

Trzeci odcinek serialu poświęcony jest leczeniu chorób układu krążenia. Bohaterami „Sala operacyjnej” są Urszula z Torunia, cierpiąca z powodu zwężenia naczyń i Wacław, będący o krok od zawału.

3 odcinek dodano: 26.03.2015 12:24
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Kim jest Łukasz Tusk, poseł PO?

Czy poseł na sejm Łukasz Tusk jest spokrewniony z byłym ...

choroby układu krążenia szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. choroby układu krążenia. Wszystko na temat choroby układu krążenia na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.