porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Jak uniknąć zarażenia WZW typu A? Dlaczego żółtaczka pokarmowa jest groźna?

Wirusowe zapalenie wątroby typu A (WZW typu A) jest chorobą, przed która możemy się już chronić dzięki szczepieniom. Wirus HAV (Hepatitis A Virus) rozprzestrzenia się drogą pokarmową. Możesz zarazić się nim w publicznej toalecie czy przez korzystanie z ogólnej stołówki, jeśli nie przestrzega się tam zasad higieny.

choroba brudnych rąk dodano: 14.03.2012 13:16

O czym świadczą MDŁOŚCI?

Mdłości po zjedzeniu dużej porcji słodyczy poznał chyba każdy z nas. Warto jednak wiedzieć, że mdłości są nie tylko objawem przejedzenia czy nadużycia alkoholu. Często to także pierwszy znak, że w naszym organizmie toczy się proces chorobowy.

ciąża dodano: 18.09.2012 07:15

Dieta wątrobowa. Co mogą jeść osoby z chorą wątrobą? [4 PRZEPISY]

Dieta stosowana przy problemach z wątrobą powinna być lekkostrawna. Przygotowując posiłki, pewne techniki kulinarne i produkty trzeba wyeliminować. Proponujemy kilka przepisów na potrawy w diecie wątrobowej.

dieta dodano: 27.05.2015 13:58

Które choroby wymagają stosowania specjalnej diety? Dieta w chorobie

Niektóre choroby wymagają stosowania specjalnej diety, by chory poczuł się lepiej, albo nawet wyzdrowiał. Jakie to schorzenia? które choroby są dietozależne? Co jeść w poszczególnych schorzeniach?

cukrzyca dodano: 03.02.2015 13:09

"Kalectwo" dróg żółciowych: na czym polega?

Pourazowe choroby dróg żółciowych zdarza się bardzo często w praktyce medycznej. Pojęcie kalectwo” dróg żółciowych funkcjonuje w języku medycznym od ponad 45 lat, a odnosi się do jatrogennego uszkodzenia.

kalectwo dróg żółciowych dodano: 18.01.2015 20:02
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Anna Komorowska: kim jest pierwsza dama Polski?
Anna Komorowska: kim jest pierwsza dama Polski?

Anna Komorowska, żona Bronisława Komorowskiego i pierwsza dama RP, pełni ...

choroby wątroby szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. choroby wątroby. Wszystko na temat choroby wątroby na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.