porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

BRZYDKI ZAPACH Z UST - o czym świadczy, jak sobie radzić z nieprzyjemnym zapachem z ust?

Jeśli twoi rozmówcy odsuwają się nieco, gdy coś do nich mówisz, powinieneś odebrać sygnał, że nieprzyjemnie pachnie ci z ust. Często nie zdajemy sobie z tego sprawy, ponieważ ludzki nos po kilku minutach przyzwyczaja się do wydobywającego się z ust zapachu i nie odróżnia go.

brzydki zapach z ust dodano: 07.12.2012 12:09

Zgaga - domowe sposoby na uciążliwą dolegliwość.

Zgaga nie jest groźną dolegliwością, ale potrafi być bardzo dokuczliwa. Czasami tak bardzo, że konieczne jest leczenie chirurgiczne. Sprawdź, w jaki sposób można poradzić sobie ze zgagą za pomoca domowych metod.

choroby przełyku dodano: 12.07.2016 18:04

Choroba refluksowa przełyku - dieta łagodząca objawy.

Objawy refluksu są bardzo nieprzyjemne: piekący ból przełyku (zgaga), niemiły smak w ustach, ucisk w okolicach mostka. Odpowiednia dieta pomoże złagodzić te dolegliwości. Sprawdź, co należy jeść, aby czuć się lepiej.

Przewlekłe zapalenie żołądka: leczenie

Ogólne zasady leczenia przewlekłego zapalenia żołądka polegają na stosowaniu diety oszczędzającej (dieta lekkostrawna) i ochronie błony śluzowej żołądka przed drażniącymi działaniem alkoholu, dymu tytoniowego, lekami, zwłaszcza niesteroidowymi lekami przeciwzapalnymi.

dieta lekkostrawna dodano: 14.01.2015 15:35

Ostre zapalenie żołądka - objawy

Zapalenie żołądka może mieć charakter przewlekły lub ostry. Podział ten jest oparty na nasileniu objawów schorzenia i czasie ich występowania. Najczęstszą przyczyną ostrego zapalenia żołądka są zatrucia.

problemy żołądkowe dodano: 02.04.2015 14:29

Czego nie można jeść w chorobach żołądka?

W chorobie wrzodowej żołądka i dwunastnicy, w przewlekłym nadkwaśnym nieżycie żołądka, przy refluksie żołądkowo-przełykowym, a także w dolegliwościach, które nie mają podłoża zmian organicznych musimy wyrzucić z jadłospisu substancje, które powodują wydzielanie soku żołądkowego.

dieta dodano: 18.10.2014 20:27
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Kazimiera Szczuka - kim jest? [KARIERA, RODZINA]
Kazimiera Szczuka - kim jest? [KARIERA, RODZINA]

Kazimiera Szczuka to jedna z najgłośniejszych polskich feministek. Często udziela ...

choroby żołądka szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. choroby żołądka. Wszystko na temat choroby żołądka na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.