porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Zobacz, jak LECZYĆ CHRAPANIE. Podajemy najlepsze sposoby walki z chrapaniem

Chrapanie jest chorobą, która wymaga leczenia u lekarza specjalisty. Przez chrapanie cierpią nie tylko towarzysze snu, ale także sam chrapiący. Hałas jaki wywołuje, zaburza głęboki sen i utrudnia właściwe wypoczęcie. Wiemy już, jakie są przyczyny i skutki chrapania oraz jak sobie radzić z tym problemem. 

choroba dodano: 17.10.2011 16:46 | odpowiedz (1)

Jak poradzić sobie z chrapiącym partnerem? CHRAPANIE jak sobie radzić?

Spanie u boku chrapiącego partnera to dopiero jest udręka! I pewnie każdy taki współspacz ma swoje sposoby na chrapanie. Jedne są skuteczne, inne nie. Kiedy nic nie pomaga, a chrapanie staje się coraz donośniejsze, warto udać się do laryngologa. Bo chrapanie może być objawem choroby.

JAK NIE CHRAPAĆ dodano: 30.03.2012 16:29

CHRAPANIE - jakie są jego przyczyny i jak się go pozbyć?

Do tej pory chrapanie wydawało ci się być niegroźną, a czasami całkiem uroczą przypadłością? Nic bardziej mylnego, przypadłość, która dotyka co piątego Polaka może być bardzo groźna dla zdrowia!

bezdech dodano: 15.02.2013 23:13

Skąd się bierze chrapanie?

Chrapanie to jedna z najbardziej uciążliwych dolegliwości. Skąd się bierze?

chrapanie etiologia dodano: 04.02.2014 10:23

Jak uniknąć chrapania? Jak leczyć i radzić sobie z chrapaniem?

Jak radzić sobie z chrapaniem? Przyczyny i skutki chrapania. Chrapanie może być początkiem wielu groźnych chorób, dlatego nie należy go lekceważyć, zwłaszcza jeśli u chrapiącego występują chwilowe przerwy w oddychaniu. Czasami, żeby uniknąć chrapania wystarczy schudnąć, rzucić palenie i nie pić alkoholu. Ale bywa też, że potrzebny jest zabieg chirugiczny.

bezdech senny dodano: 15.12.2012 16:44

Czy wiesz, że chrapanie może być niebezpieczne dla zdrowia?

Chrapanie jest najczęstszą dolegliwością występującą w czasie snu. Może prowadzić do bezdechu, powodującego niedotlenienie organizmu, którego skutki odczuwa się przez cały dzień. Są to m.in. senność, zmęczenie i bóle głowy, których konsekwencją jest gorsza efektywność w pracy, mniejsza odporność na stres czy problemy z koncentracją.

bezdech dodano: 09.09.2011 08:41

Jak raz na zawsze przestać chrapać? [SPRAWDZONE RADY]

Prawie nikt nie przyznaje się do chrapania. A jednak prawie 80 proc. mężczyzn po czterdziestce chrapie i co trzecia kobieta w tym wieku. Niekiedy wystarczy drobna zmiana trybu życia, by spać bez wydawania dźwięków. Ale w niektórych przypadkach konieczna jest interwencja chirurgiczna.

laryngolog dodano: 15.11.2014 18:53

Chrapanie - jak je wyleczyć? Jakie sposoby na chrapanie

Chrapanie nie tylko przyczynia się do bezsennych noce u osób, które je słyszą. Może też być oznaką niebezpiecznej choroby - bezdechu śródsennego. Jak leczyć chrapanie? Czy potrzebny jest zabieg?

bezdech dodano: 13.06.2013 10:55
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Ulrich Merkel: kim jest były mąż kanclerz Angeli Markel?

Ulrich Merkel - jego nazwisko zna prawie każdy. Wszystko dzięki byłej ...

chrapanie szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. chrapanie. Wszystko na temat chrapanie na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.