porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Zobacz, jak LECZYĆ CHRAPANIE. Podajemy najlepsze sposoby walki z chrapaniem

Chrapanie jest chorobą, która wymaga leczenia u lekarza specjalisty. Przez chrapanie cierpią nie tylko towarzysze snu, ale także sam chrapiący. Hałas jaki wywołuje, zaburza głęboki sen i utrudnia właściwe wypoczęcie. Wiemy już, jakie są przyczyny i skutki chrapania oraz jak sobie radzić z tym problemem. 

choroba dodano: 17.10.2011 16:46 | odpowiedz (1)

Jak poradzić sobie z chrapiącym partnerem? CHRAPANIE jak sobie radzić?

Spanie u boku chrapiącego partnera to dopiero jest udręka! I pewnie każdy taki współspacz ma swoje sposoby na chrapanie. Jedne są skuteczne, inne nie. Kiedy nic nie pomaga, a chrapanie staje się coraz donośniejsze, warto udać się do laryngologa. Bo chrapanie może być objawem choroby.

JAK NIE CHRAPAĆ dodano: 30.03.2012 16:29

CHRAPANIE - jakie są jego przyczyny i jak się go pozbyć?

Do tej pory chrapanie wydawało ci się być niegroźną, a czasami całkiem uroczą przypadłością? Nic bardziej mylnego, przypadłość, która dotyka co piątego Polaka może być bardzo groźna dla zdrowia!

bezdech dodano: 15.02.2013 23:13

Skąd się bierze chrapanie?

Chrapanie to jedna z najbardziej uciążliwych dolegliwości. Skąd się bierze?

chrapanie etiologia dodano: 04.02.2014 10:23

Jak uniknąć chrapania? Jak leczyć i radzić sobie z chrapaniem?

Jak radzić sobie z chrapaniem? Przyczyny i skutki chrapania. Chrapanie może być początkiem wielu groźnych chorób, dlatego nie należy go lekceważyć, zwłaszcza jeśli u chrapiącego występują chwilowe przerwy w oddychaniu. Czasami, żeby uniknąć chrapania wystarczy schudnąć, rzucić palenie i nie pić alkoholu. Ale bywa też, że potrzebny jest zabieg chirugiczny.

bezdech senny dodano: 15.12.2012 16:44

Czy wiesz, że chrapanie może być niebezpieczne dla zdrowia?

Chrapanie jest najczęstszą dolegliwością występującą w czasie snu. Może prowadzić do bezdechu, powodującego niedotlenienie organizmu, którego skutki odczuwa się przez cały dzień. Są to m.in. senność, zmęczenie i bóle głowy, których konsekwencją jest gorsza efektywność w pracy, mniejsza odporność na stres czy problemy z koncentracją.

bezdech dodano: 09.09.2011 08:41

Jak raz na zawsze przestać chrapać? [SPRAWDZONE RADY]

Prawie nikt nie przyznaje się do chrapania. A jednak prawie 80 proc. mężczyzn po czterdziestce chrapie i co trzecia kobieta w tym wieku. Niekiedy wystarczy drobna zmiana trybu życia, by spać bez wydawania dźwięków. Ale w niektórych przypadkach konieczna jest interwencja chirurgiczna.

laryngolog dodano: 15.11.2014 18:53

Chrapanie - jak je wyleczyć? Jakie sposoby na chrapanie

Chrapanie nie tylko przyczynia się do bezsennych noce u osób, które je słyszą. Może też być oznaką niebezpiecznej choroby - bezdechu śródsennego. Jak leczyć chrapanie? Czy potrzebny jest zabieg?

bezdech dodano: 13.06.2013 10:55
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Kim jest Mateusz Hładki, partner Karoliny Szostak?

Należą do rywalizujących ze sobą stacji, ale najnowsze doniesienia sugerują ...

chrapanie szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. chrapanie. Wszystko na temat chrapanie na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.