porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Dlaczego prezydent Niemiec ustąpił ze stanowiska? Jaka jest rola prezydenta w Niemczech?

Prezydent Niemiec ustąpił ze stanowiska. Temu zrzeczeniu się urzędu towarzyszy atmosfera skandalu. Mówimy dlaczego Christian Wulff ustąpił i jaka jest rola prezydenta w Niemczech. Czy szefem Niemiec jest kanclerz?

Angela Merkel dodano: 26.03.2012 16:26

Jak wybierany jest prezydent Niemiec?

Niemcy mają nowego prezydenta. 18 marca 2012 roku Zgromadzenie Federalne wybrało na prezydenta federalnego Republiki Federalnej Niemiec Joachima Gaucka. Przedterminowe wybory prezydenckie w Niemczech to efekt dymisji podejrzewanego o korupcję Christiana Wulffa. Jak Niemcy wybierają prezydenta?

afera korupcyjna Niemcy dodano: 26.03.2012 15:26
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Andrzej Ananicz. Kim jest ranny w Pakistanie ambasador RP?
Andrzej Ananicz. Kim jest ranny w Pakistanie ambasador RP?

Andrzej Ananicz urodził się ur.21 marca 1951 r. Ma ...

Christian Wulff szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. Christian Wulff. Wszystko na temat Christian Wulff na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.