porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Dlaczego prezydent Niemiec ustąpił ze stanowiska? Jaka jest rola prezydenta w Niemczech?

Prezydent Niemiec ustąpił ze stanowiska. Temu zrzeczeniu się urzędu towarzyszy atmosfera skandalu. Mówimy dlaczego Christian Wulff ustąpił i jaka jest rola prezydenta w Niemczech. Czy szefem Niemiec jest kanclerz?

Angela Merkel dodano: 26.03.2012 16:26

Jak wybierany jest prezydent Niemiec?

Niemcy mają nowego prezydenta. 18 marca 2012 roku Zgromadzenie Federalne wybrało na prezydenta federalnego Republiki Federalnej Niemiec Joachima Gaucka. Przedterminowe wybory prezydenckie w Niemczech to efekt dymisji podejrzewanego o korupcję Christiana Wulffa. Jak Niemcy wybierają prezydenta?

afera korupcyjna Niemcy dodano: 26.03.2012 15:26
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Kazimierz Moskal - kim jest nowy trener Wisły Kraków? Co o nim wiemy? [KARIERA, RODZINA]

Kazimierz Moskal został trenerem Wisły - już po raz trzeci. Czy ...

Christian Wulff szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. Christian Wulff. Wszystko na temat Christian Wulff na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.