porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Jak zahamować apetyt? Jak mniej jeść?

Szczupła sylwetka spędza Ci sen z powiek? W sklepie dokładnie sprawdzasz każdy produkt i z kalkulatorem liczysz kalorie, żeby tylko nie przekroczyć dziennej normy. Sprawdź, jak prostymi sposobami ograniczyć łaknienie i tym samym szybciej uzyskać upragnioną szczupłą sylwetkę.

apetyt dodano: 04.01.2012 11:05

Kiedy można stosować spalacze tłuszczu. Zasady

Zadaniem spalaczy tłuszczu jest wzmożenie aktywności hormonów, która prowadzi do uruchomienia w komórkach procesu rozpadu tłuszczu. Termogenikiami czyli spalaczami tłuszczu można wspomagać się czasowo.
efedryna dodano: 18.09.2013 11:06

Drozdże - dobre dla zdrowia. Kto powinien je jeść?

Najwięcej wartości odżywczych dostarczają drożdże piwowarskie, nazywane również browarnianymi lub piwnymi. Polecane są zarówno nastolatkowi z trądzikiem, młodej kobiecie, która chce mieć piękne, lśniące włosy, zestresowanemu 40-latkowi, jak i 70-letniemu rekonwalescentowi po przebytych chorobach.

białka dodano: 18.07.2016 17:35

Chrom - dlaczego jest niezbędny dla utrzymania zdrowia?

Chrom zyskał ogromną sławę, gdy ogłoszono, że pomaga w odchudzaniu. Powodem takiego doniesienia było obwieszczenie grupy uczonych amerykańskich, że pomaga on rozkładać tłuszcze. Sprawdź, jakie inne zastosowania prozdrowotne ma chrom.

chrom w tabletkach dodano: 18.07.2016 16:19

Stal nierdzewna - co to za rodzaj stali? Czy stal nierdzewna może rdzewieć?

Mechanizm odporności stali polega na tworzeniu się na jej powierzchni warstwy ochronnej z tlenku metalu, tak zwanej warstwy pasywnej. W stalach węglowych tworzą ją nietrwałe tlenki żelaza, lecz w przypadku stali o zawartości chromu powyżej 11% warstwa pasywna składa się z trwałego tlenku chromu.

chlor dodano: 27.12.2012 15:01
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Oriana Fallaci. Kim była? Jakie miała poglądy?

Oriana Fallaci znana była nie tylko z ostrej krytyki islamu ...

chrom szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. chrom. Wszystko na temat chrom na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.