porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Chryzantemy: jak przedłużyć kwitnienie?

Chryzantemy należą do najpopularniejszych kwiatów, które pojawiają się na grobach podczas Wszystkich Świętych. Jakie kwiaty wybierać, aby długo kwitły? Sprawdźcie czym kierować się przy wyborze chryzantem!

chryzantemy doniczkowe dodano: 30.10.2014 10:35

Jak dbać o chryzantemy?

Chryzantemy można uprawiać na rabatch, gazonach i w donicach. Co rozbić, by cieszyć się pięknem tych roślin jak najdłużej? Podstawą jest wilgotne podłoże i przewiewne stanowisko. Niestety, niemiłosierny jest dla tych roślin mróz, który niszczy piękne pąki w niemal ekspresowym tempie.

pielęgnacja chryzantem dodano: 28.10.2014 15:16

Chryzantemy cięte na Wszystkich Świętych – jak kupować?

1 listopada wszyscy tłumnie odwiedzamy groby najbliższych, dekorując je kwiatami i zapalając znicze. Z kwiatów ciętych groby najczęściej dekorujemy ciętymi chryzantemami. Co warto o tych kwiatach?

Święto Zmarłych dodano: 27.10.2014 13:30

Chryzantemy w doniczkach. Jak o nie dbać? Jak przedłużyć ich żywotność?

Tradycyjnie w czasie Święta Zmarłych na grobach będą królowały chryzantemy w niezliczonych odmianach i kolorach. Mają małe wymagania i kwitną od początku jesieni aż do przymrozków. Co zrobić, aby chryzantemy jak najdłużej wyglądały atrakcyjnie? Jak przedłużyć żywotność chryzantemom?

chryzantemy doniczkowe dodano: 27.10.2014 13:26

Jakie rośliny posadzić na cmentarzu? [WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH]

Dawne nekropolie często przypominają parki – pełne roślin rozwijających się na mogiłach, drzew, ozdobnych krzewów i pnączy, owijających groby. Czy na współczesnych cmentarzach może pojawić się zieleń? Jakie rośliny posadzić?

barwinek dodano: 27.09.2014 12:47

Wiązanki na WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH. Jakie są modne? Jakie wzory zamawiać? Gdzie je kupić?

Kwiaty i znicze to najczęstsze dekoracje grobów na wszystkich Świętych. Właśnie dlatego tuż przed dniem 1 listopada kwiaciarnie zarzucają rynek pięknymi wieńcami i bukietami nagrobnymi. Obejrzyj naszą galerię i dowiedz się, gdzie i za ile możesz zamówić modnie ułożone kwiaty na 1 listopada.

1 listopada dodano: 23.10.2014 11:53 | odpowiedz (1)

Wszystkich Świętych - stroiki z chryzantem! Co zrobić z chryzantem? GALERIA ZDJĘĆ

Chryzantemy to tradycyjne kwiaty na Wszystkich Świętych. Podpowiadamy, jakie stroiki z chryzantem możesz wykonać samodzielnie. Zobacz naszą galerię zdjęć i stwórz samodzielnie dekorację z chryzantem na groby bliskich!

chryzantemy stroiki dodano: 30.10.2014 08:41

WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH - jak udekorować pomnik? Jakie kwiaty, wiązanki i wieńce?

We Wszystkich Świętych odwiedzamy groby bliskich i dekorujemy je kwiatami i zniczami. O czym pamiętać, aby pomniki wyglądały dobrze, a nie uginały się pod natłokiem kolorowych lampek, doniczek i nie pasujących do siebie kwiatów i wieńców?

1 listopada dodano: 23.10.2014 12:33
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Kim jest Mateusz Hładki, partner Karoliny Szostak?

Należą do rywalizujących ze sobą stacji, ale najnowsze doniesienia sugerują ...

chryzantemy szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. chryzantemy. Wszystko na temat chryzantemy na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.