porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Ile kosztuje chrzest? Ile to jest CO ŁASKA?

Organizacja chrztu dziecka wiąże się z wydatkami. Rodzice muszą bowiem pokryć koszty nie tylko odświętnego ubranka dla maleństwa, ale także przyjęcia dla rodziny. Trzeba także zapłacić księdzu za udzielenie sakramentu. Ile kosztują chrzciny dziecka w kościele? Czy tak jak mówią księża "co łaska"?

chrzciny dodano: 12.09.2013 09:53 | odpowiedz (2)

Jakie sa obowiązki rodziców chrzestnych?

Aby ochrzcić dziecko jego rodzice muszą wybrać rodziców chrzestnych: matkę chrzestną i ojca chrzestnego. Mówimy jakie obowiązki mają rodzice chrzestni.

chrzest dodano: 09.05.2013 08:53

CHRZEST, chrzciny - jakie formalności trzeba załatwić i gdzie?

Po urodzeniu się dziecka młodzi rodzice mają do załatwienia wiele spraw urzędowych. Jeżeli są katolikami zaczynają również planować chrzest, który w tradycji rzymsko-katolickiej jest najważniejszym sakramentem.

chrzest dodano: 12.09.2013 09:55

Jakie jest znaczenie gestów i przedmiotów podczas chrztu?

Sakrament Chrztu Świętego to pierwszy i najważniejszy sakrament w życiu człowieka. W trakcie jego obrzędu dostrzec można wiele gestów i przedmiotów, które mają znaczenie symboliczne.

chrzest dodano: 30.07.2013 16:27

Kiedy ochrzcić dziecko?

Gdy dziecko pojawia się na świecie wierzący rodzice zaczynają się kiedy ochrzcić maleństwo. Chrzciny dziecka to pierwszy ważny sakrament święty w życiu przyszłego chrześcijanina. Jak wybrać datę chrztu? Czy chrzciny muszą się odbywać tylko w niedzielę podczas mszy świętej w kościele?
chrzciny dodano: 09.05.2013 08:49
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Adam Pieczyński - kim jest nowy redaktor naczelny Faktów TVN?

Adam Pieczyński, członek zarządu TVN ds. programów informacyjnych, najprawdopodobniej został ...

chrzest święty szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. chrzest święty. Wszystko na temat chrzest święty na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.