porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Kim jest VIOLA ARLAK? Jak aktorka zrzuciła 20 kilogramów? Jaka jest DIETA aktorki?

Viola Arlak, czyli serialowa żona wójta z „Rancza” zachwyca wszystkich swoją zgrabną sylwetką. "Zrobiłam to z kaprysu, a nie z przymusu, jak wiele rzeczy w życiu" - mówi aktorka.

20 kilogramów dodano: 31.05.2012 10:37

Czym objawia się amyloidoza?

Amyloidoza, nazywana również skrobiawicą jest chorobą, którą wywołują odkładające się w niektórych organach, białka amyloidu. Amyloid to nieprawidłowe białko, zazwyczaj produkowane przez komórki szpiku kostnego, które może się gromadzić w dowolnych tkankach i narządach w organizmie.

amyloidoza dodano: 27.12.2011 13:47

Efekt jo-jo. Daczego efekt odchudzania jest trudny do utrzymania?

Żeby tyć wystarczy więcej jeść. Dlaczego więc nie wystarczy jeść mniej żeby chudnąć? I wreszcie, dlaczego nie wystarczy jeść ani mniej, ani więcej, żeby utrzymać wagę z trudem osiągniętą podczas odchudzania? Przez mechanizmy obronne, działające niezależnie od tego, jaki efekt chcemy akurat osiągnąć.

diety dodano: 03.10.2013 19:57

Jak zbudować w sobie motywację do ODCHUDZANIA?

Wyobraź sobie, że wkładasz legginsy. Obrysowują idealnie zaznaczone kontury. Boże, jakie to piękne! I możliwe! Nieważne jaki rozmiar, ważne, by ciało miało proporcje. Odchudzanie służy upiększeniu twojego typu budowy, a nie osiągnięciu wymiarów wieszaka.

dieta dodano: 20.07.2012 14:29
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Andrzej Ananicz. Kim jest ranny w Pakistanie ambasador RP?
Andrzej Ananicz. Kim jest ranny w Pakistanie ambasador RP?

Andrzej Ananicz urodził się ur.21 marca 1951 r. Ma ...

chudnięcie szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. chudnięcie. Wszystko na temat chudnięcie na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.