porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

O czym jest książka CHUSTKA? Dlaczego warto przeczytać książkę - blog Joanny Sałygi?

O czym jest książka Chustka Joanny Sałygi? Pora się przekonać...

blog chustki dodano: 05.06.2013 16:34

Dlaczego warto przeczytać "CHUSTKĘ", książkę znanej blogerki Joanny Sałygi?

Chustka to dziennik młodej kobiety, która zachorowała na raka. Choć dawano jej kilka miesięcy, z rakiem przeżyła niemal dwa lata. Zapis jej choroby i walki, a także migawki z codzienności, którą pieknie umiała się cieszyć, które znamy z jej bloga (chustka.blogspot.com) właśnie ukazał się nakładem wydawnictwa Znak. To książka, której nie można nie przeczytać.

chustka film dodano: 26.04.2013 06:47 | odpowiedz (6)

Film JOANNA Anety Kopacz. O kim? Dlaczego warto obejrzeć?

Film "Joanna" Anety Kopacz to przejmujący i piękny dokument o wartości życia, nominowany w tym roku do Oscara w kategorii krótkometrażowych filmów dokumentalnych. Mówimy, o czym opowiada "Joanna" Anety Kopacz i dlaczego warto zobaczyć ten obraz!

Aneta Kopacz dodano: 26.01.2015 08:55

Kim była Joanna Sałyga, autorka bloga CHUSTKA, który ukazał się w wersji książkowej?

Joanna Sałyga - Chustka - przez ponad dwa lata walczyła z rakiem żołądka i przerzutami, choć lekarze dawali jej trzy miesiące życia. Jej postawa w chorobie pełna determinacji, ale też dystansu, wielka miłość do syna Jaśka, oraz Piotra - Niemęża, a także radość życia sprawiły, że do dzisiaj jej bloga odwiedziło 10,865,840 osób. I choć od października 2012 Chustki już z nami nie ma - jej blog nadal jest miejscem, gdzie przychodzi się po.... nadzieję.

autorka bloga CHUSTKA dodano: 15.01.2015 13:00

Joanna: film o Joannie Sałydze CHUSTKA - gdzie obejrzeć?

Film dokumentalny Joanna o Joannie Sałydze [Chustka] można będzie obejrzeć już w niedzielę 21 grudnia w kinie Kultura w ramach Święta Krótkiego Filmu SHORT FILM DAY.

film o Chustce dodano: 17.12.2014 14:29

Joanna - czy film o Joannie Sałydze [CHUSTKA] ma szansę na Oscara?

Wszystko wskazuje na to, że polskie kino dokumentalne ma się dobrze, a wręcz bardzo dobrze. Z pośród ośmiu filmów typowanych do Oscara w kategorii krótkometrażowy film dokumentalny aż dwa pochodzą z Polski. Oba opowiadają o zmaganiu się z chorobą i oswajaniu śmierci.

chustka film dodano: 22.10.2014 09:58

Pogrzeb Chustki - Joanny Sałygi. Kiedy, jak wyglądał?

Joanna Sałyga vel "Chustka" była działaczką Fundacji Rak'n'Roll. Po 2,5 letniej walce z rakiem odeszła 3 listopada 2012 r. Jak wyglądał jej pogrzeb?

Joanna Sałyga dodano: 15.10.2014 19:26
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Kim jest generał Mieczysław Bieniek?

Mieczysław Bieniek, generał w stanie spoczynku, kilka dni temu został ...

Chustka szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. Chustka. Wszystko na temat Chustka na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.