porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Dlaczego warto przeczytać "CHUSTKĘ", książkę znanej blogerki Joanny Sałygi?

Chustka to dziennik młodej kobiety, która zachorowała na raka. Choć dawano jej kilka miesięcy, z rakiem przeżyła niemal dwa lata. Zapis jej choroby i walki, a także migawki z codzienności, którą pieknie umiała się cieszyć, które znamy z jej bloga (chustka.blogspot.com) właśnie ukazał się nakładem wydawnictwa Znak. To książka, której nie można nie przeczytać.

Chustka dodano: 26.04.2013 06:47 | odpowiedz (6)

Kim była Joanna Sałyga, autorka bloga CHUSTKA, który ukazał się w wersji książkowej?

Joanna Sałyga - Chustka - przez ponad dwa lata walczyła z rakiem żołądka i przerzutami, choć lekarze dawali jej trzy miesiące życia. Jej postawa w chorobie pełna determinacji, ale też dystansu, wielka miłość do syna Jaśka, oraz Piotra - Niemęża, a także radość życia sprawiły, że do dzisiaj jej bloga odwiedziło 10,865,840 osób. I choć od października 2012 Chustki już z nami nie ma - jej blog nadal jest miejscem, gdzie przychodzi się po.... nadzieję.

autorka bloga CHUSTKA dodano: 15.01.2015 13:00

Joanna - czy film o Joannie Sałydze [CHUSTKA] ma szansę na Oscara?

Wszystko wskazuje na to, że polskie kino dokumentalne ma się dobrze, a wręcz bardzo dobrze. Z pośród ośmiu filmów typowanych do Oscara w kategorii krótkometrażowy film dokumentalny aż dwa pochodzą z Polski. Oba opowiadają o zmaganiu się z chorobą i oswajaniu śmierci.

Chustka dodano: 22.10.2014 09:58
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Marcin Wójcik: kim jest autor książki W rodzinie ojca mego?

Marcin Wójcik napisał  książkę w "W rodzinie ojca mego", która ...

chustka film szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. chustka film. Wszystko na temat chustka film na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.