porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Kim jest Zombie Boy, model z tatuażami na całym ciele?

Model Zombie Boy z ekspresyjnymi tatuażami na całym ciele staje się na naszych oczach jedną z ikon popkultury. W 2011 roku wystąpił w teledysku Lady Gagi, a niedawno pojawił się wideoklipie Honey.

Honey dodano: 25.01.2012 14:04 | odpowiedz (1)

PO AMPUTACJI BÓL FANTOMOWY. Jak może boleć coś, co nie istnieje?

Ból fantomowy, czyli nierzeczywisty - a jednak dojmująco prawdziwy. Chociaż po amputowanej części ciała został jedynie "fantom" - "duch", ciało nadal cierpi i boli. Dlaczego czujemy obecność kończyny, której w rzeczywistości nie ma?

ból dodano: 08.04.2012 17:44

Jak przygotować się do depilacji laserowej? Jakie przeciwwskazania?

Depilacja laserowa jest skuteczną metodą usuwania zbędnego owłosienia. Niestety, nie dla każdego.

depilacja dodano: 13.03.2013 11:02

Jak leczyć brodawkę łojotokową?

Brodawki łojotokowe mogą mieć postać prawie płaskich grudek o dobrym odgraniczeniu od otoczenia i kolorze zbliżonym do skóry lub też wyniosłych, brunatnych wykwitów o całkiem dużych rozmiarach i przytwierdzonych na szypule. Diagnozę stawia lekarz i tylko on zleca ich usunięcie.

badanie dermatoskopowe dodano: 22.12.2011 09:56

Jakie są wady pięknych kobiet?

Mówi się, że piękna kobieta ma życie usłane różami. Łatwo jej znaleźć nie tylko partnera, ale też pracę i znajomych. Czy piękne kobiety to chodzące ideały? Nic bardziej mylnego. Mówimy, jakie wady mają piękne kobiety.

atut dodano: 27.12.2011 09:02

Przepowiednie. Co przepowiedział Stefan Ossowiecki?

Jednym z najbardziej znanych jasnowidzów przedwojennej Europy był Stefan Ossowiecki. Zasłynął przepowiednią o Powstaniu Warszawskim. Mówimy, co jeszcze przewidział Stefan Ossowiecki.

Gestapo dodano: 14.12.2011 16:27 | odpowiedz (2)

Jak poznać, że ona ma ochotę na seks?

Tak oczywiście byłoby najprościej - tylko rzucasz na nią okiem i sprawa jest jasna. Już wiesz, czy ona chce się z tobą kochać, najlepiej tu i teraz, czy nawet nie przychodzi jej to na myśl. Ale, jak popatrzysz na kobietę nieco dłużej, dostrzeżesz znaki, które cię o jej pragnieniach poinformują. Jak je rozpoznać?

kobieta dodano: 06.10.2011 11:55

Czy Joanna Krupa poprawiła sobie biust?

Joanna Krupa, polska modelka, która zrobiła karierę za oceanem, ma do siebie spory dystans. Gwiazda mówiąca w specyficzny sposób po Polsku, nazywana przez rodaków żartobliwie Dżołaną, nie ukrywa ingerencji lekarzy w swoją urodę.

biust dodano: 27.09.2011 21:20

Czy z lotnisk znikną skanery całego ciała?

Amerykańskie służby bezpieczeństwa na lotniskach uległy pod naporem protestów podróżujących samolotami. Nagość pasażerów nie będzie już ujawniana podczas kontroli.

bezpieczeństwo dodano: 10.09.2011 11:55

Jak powinna wyglądać idealna modelka?

Aby zostać modelką trzeba wyróżniać się oryginalnym typem urody. Naturalne włosy, piękna cera i oryginalne rysy twarzy – to tylko niektóre z wymogów, jakie musi spełniać idealna modelka. Mówimy, jak powinna wyglądać idealna modelka.

Ania Bałon dodano: 09.01.2012 06:42 | odpowiedz (6)
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Kim jest Urszula Jasik-Turowska, prokurator, która będzie oskarżać Dariusza K.? Co o niej wiemy?

Urszula Jasik-Turowska to prokurator, która oskarża Dariusza K. w czasie ...

ciało szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. ciało. Wszystko na temat ciało na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.