porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Idealne ciasto na lato - sernik z truskawkami

Truskawki, sezonowe owoce,  które można doskonale wkomponowac w różne desery. Tym razem podajemy sprawdzony przepis na sernik z truskawkami, który z pewnością umili letnie spotkania w gronie najbliższych.

ciasto z truskawkami dodano: 21.06.2016 13:59

Truskawki i witaminy. Jakie właściwości mają truskawki? Czy mogą szkodzić?

Wśród właściwości truskawek najważniejszymi są cenne składniki odżywcze i wspaniały smak. Pierwsze truskawki pojawiają się na przełomie maja i czerwca. Z ich owoców można wyrabiać smaczne przetwory, takie jak dżem z truskawek czy sok, który ma właściwości bakteriobójcze.

dieta zasadowa dodano: 22.02.2013 15:23
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Anna Domańska, partnerka Andrzeja Krzywego. Kim jest? [KARIERA, RODZINA]

Anna Domańska, partnerka Andrzeja Krzywego. Kim jest? Co osiągnęła? Na ...

ciasto z truskawek szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. ciasto z truskawek. Wszystko na temat ciasto z truskawek na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.