porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Jakich środków na komary nie stosować w ciąży?

Preparaty chemiczne to najskuteczniejsze repelenty. Działają w ten sposób, że blokują receptory komarów nawet na kilka godzin. Jednak zawierają substancje chemiczne, których w ciąży lepiej unikać.

DEET dodano: 21.04.2015 11:26

Urlopy macierzyńskie od 2013 roku - co się zmieniło, ile trwa, zmiany

Dla kobiet, które urodzą dziecko po 17 marca 2013 urlop macierzyński będzie trwał 24 tygodnie. Po jego zakończeniu można jeszcze wziąć 28 tygodni urlopu rodzicielskiego. Łącznie urlop przedłuży się wtedy do 12 miesięcy. Urlopy macierzyńskie od 2013 roku zmiany, ile trwa?

dłuższy urlop macierzyński dodano: 11.05.2013 00:02

POLSAT CAFE. Czwarta edycja programu SEXY MAMA! Kto go prowadzi? Co zobaczymy w nowym sezonie?

Na wiosnę w Polsat Cafe planowany jest także wielki powrót Katarzyny Cichopek i jej programu SEXY MAMA. Zobacz, jakie zmiany szykują się w nowym sezonie. Kiedy można oglądać program SEXY MAMA?

dziecko dodano: 16.03.2012 17:40 | odpowiedz (1)

Kiedy jest najlepszy moment na dziecko?

Jeśli zaczniesz się nad tym zastanawiać, może się okazać, że nigdy nie ma dobrego momentu. Zawsze jest za wcześnie, bo jeszcze coś jest w planach. Kiedyś jednak trzeba się zdecydować.

dojrzałość emocjonalna dodano: 25.01.2012 10:14

Jak na imię będzie miało dziecko Kate i Williama? Jakie imiona są odpowiednie dla potomka książęcej pary?

Wielka Brytania żyje informacją o ciąży księżnej Kate. Obserwując Brytyjczyków śmiało można powiedzieć, że Anglia oszalała na punkcie przyszłego potomka pary książęcej. O czym trąbią brytyjskie media i brytyjscy przechodnie? Mówimy, jak na imię będzie miało dziecko Kate i Williama

bukmacherzy dodano: 06.12.2012 17:01

UCZENNICA W CIĄŻY: indywidualny tok nauki - jak załatwić?

Z roku na rok w polskich szkołach przybywa ciężarnych uczennic. Przyszłe młode mamy można spotkać nie tylko w liceach czy technikach, ale i na korytarzach gimnazjum. W dokończeniu przez nie edukacji niezbędny może okazać się indywidualny tok nauki. Jak go uzyskać?

ciąża nieletniej dodano: 06.09.2013 12:54

Ciąże gwiazd 2013 - które celebrytki są w ciąży? Czy prawdą jest, że kolejnego dziecka spodziewa się też ANGELINA JOLIE?

Ten rok obfituje w ciąże gwiazd i celebrytek, a.... dopiero się zaczął! Zobacz, które gwiazdy spodziewają się narodzin dziecka! 

Angelina Jolie dodano: 25.01.2013 13:35

Diane-35 - bezpieczny lek na trądzik i preparat antykoncepcyjny? Dlaczego we Francji zmarły 4 kobiety przyjmujące Diane-35?

Diane-35, bezpieczny lek na trądzik, przez wiele kobiet używany również jako tania antykoncepcja, spowodował we Francji zgon 4 kobiet - doniosła Państwowa Agencja Bezpieczeństwa Leków (ANSM). Czy Diane-35 jest bezpieczna?

ANTYKONCEPCJA dodano: 30.01.2013 14:37 | odpowiedz (2)

Jak wygląda BADANIE NASIENIA? Dlaczego warto je zrobić?

Jakość męskiego nasienia stale się pogarsza. Aby mieć pewność, że jesteś płodny, zrób badanie nasienia - jest proste i nieinwazyjne, a dostarcza cennych informacji. Powinieneś o tym pomyśleć, zwłaszcza jeśli chorowałeś w przeszłości na infekcje układu moczowo-płciowego.

badanie nasienia dodano: 17.08.2012 07:07

Dlaczego IN VITRO budzi tak wiele emocji? IN VITRO - prawdy i mity

In vitro budzi w Polsce takie emocje, jak chyba w żadnym innym kraju. Przeciwnicy tej metody wytaczają przeciw niej najcięższe działa, mówiąc o zabijaniu zarodków, produkowaniu chorych dzieci itp. Ile w tym prawdy?

bliźnięta dodano: 01.03.2012 07:51
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Bruce Jenner - kim jest ojczym Kim Kardashian, który właśnie zmienił płeć?
Bruce Jenner - kim jest ojczym Kim Kardashian, który właśnie zmienił płeć?

Bruce Jenner stał się znany jako mąż Kris Jenner, która ...

ciąża szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. ciąża. Wszystko na temat ciąża na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.