porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

WITAMINY W CIĄŻY - brać czy nie? Jakie rozsądne dawki?

To mit, że w ciąży trzeba koniecznie stosować preparaty wielowitaminowe. Jeśli kobieta racjonalnie się odżywia, to dieta jest w stanie zaspokoić zwiększone zapotrzebowanie na witaminy. Z dwoma wyjątkami: tabletki z kwasem foliowym i witaminą D3 powinna łykać każda przyszła mama.

ciąża dodano: 08.05.2012 08:59 | odpowiedz (11)

Czego NIE MOŻE jeść KOBIETA W CIĄŻY?

Mocna kawa, surowe mięso, sery pleśniowe nie są dobre dla kobiet w ciąży. Kobieta w ciąży powinna zwrócić szczególną uwagę na swoje odżywianie w okresie ciąży. Podpowiadamy, czego nie jeść w ciąży.

ciąża dodano: 06.09.2013 09:56

Co pomaga ZAJŚĆ W CIĄŻĘ? Jak ułatwić ZAJŚCIE W CIĄŻĘ?

Nie możesz zajść w ciąże? Jak łatwiej zajść w ciążę? Coraz więcej kobiet ma problem z zajściem w ciąże. Nadszedł moment, w którym ty i twój partner pragniecie mieć dziecko, ale też pojawiły się komplikacje? Kiedy starasz się zajść w ciążę, najważniejsze jest, aby współżyć jak najbliżej terminu owulacji. To jedna ze wskazówek. Mówimy, co i kiedy pomaga w zajściu w ciążę.

ciąża dodano: 01.12.2012 16:10 | odpowiedz (1)

Czy w ciąży można pić zieloną herbatę?

Zielona herbata ma wiele prozdrowotnych właściwości - jest przeciwutleniaczem, działa przeciwzapalnie, przeciwbakteryjnie, przeciwalergicznie. Czy to znaczy, że przyszłe mamy mogą ją pić bez ograniczeń?

ciąża a żywienie dodano: 07.02.2013 07:51

Na co uważać oraz jak odżywiać się na początku ciąży?

Podczas ciąży niezwykle ważna jest dieta przyszłej mamy. W końcu wszystko to, co zje, dzięki pępowinie trafi także do jej jeszcze nienarodzonego dziecka. Co jeść w czasie ciąży, a czego lepiej unikać?

ciąża dodano: 09.09.2012 21:00
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Janusz Kaniewski, polski projektant ferrari. Kim był?
Janusz Kaniewski, polski projektant ferrari. Kim był?

Polski projektant Janusz Kaniewski zmarł 9 maja 2015 roku. Miał ...

ciąża dieta szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. ciąża dieta. Wszystko na temat ciąża dieta na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.