porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online

Czy Kożuchowska straci rolę w Rodzinka.pl

Wydawałoby się, że po odejściu z M jak Miłość to Kożuchowska będzie rozdawać karty. Dzięki licznym serialom i reklamom, w których występowała po tym, jak zrezygnowała z roli serialowej Hanki Mostowiak, stała się przecież rozchwytywaną gwiazdą. TVP jednak się na nią obraziło. Czy to oznacza koniec Rodzinki.pl?

Maciej Musiał dodano: 08.08.2014 16:39

Kożuchowska w ciąży. Kiedy urodzi?

Małgorzata Kożuchowska jest w ciąży i spodziewa się swojego pierwszego dziecka. Ciąża Kożuchowskiej wywołała niemałe poruszenie w mediach - aktorka prawdopodobnie dość długo starała się o potomstwo. Znamy już termin porodu Małgorzaty Kożuchowskiej.

aktorka dodano: 17.03.2014 15:32
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Andrzej Ananicz. Kim jest ranny w Pakistanie ambasador RP?
Andrzej Ananicz. Kim jest ranny w Pakistanie ambasador RP?

Andrzej Ananicz urodził się ur.21 marca 1951 r. Ma ...

ciąża kożuchowskiej szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. ciąża kożuchowskiej. Wszystko na temat ciąża kożuchowskiej na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.