porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Czy Kożuchowska straci rolę w Rodzinka.pl

Wydawałoby się, że po odejściu z M jak Miłość to Kożuchowska będzie rozdawać karty. Dzięki licznym serialom i reklamom, w których występowała po tym, jak zrezygnowała z roli serialowej Hanki Mostowiak, stała się przecież rozchwytywaną gwiazdą. TVP jednak się na nią obraziło. Czy to oznacza koniec Rodzinki.pl?

Maciej Musiał dodano: 08.08.2014 16:39

Kożuchowska w ciąży. Kiedy urodzi?

Małgorzata Kożuchowska jest w ciąży i spodziewa się swojego pierwszego dziecka. Ciąża Kożuchowskiej wywołała niemałe poruszenie w mediach - aktorka prawdopodobnie dość długo starała się o potomstwo. Znamy już termin porodu Małgorzaty Kożuchowskiej.

aktorka dodano: 17.03.2014 15:32
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Kim jest Aneta Kopacz, reżyserka filmu nominowanego do Oscara?

Podczas gali rozdania najbardziej prestiżowej nagrody filmowej – Oscarów 2015 – Polska ...

ciąża kożuchowskiej szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. ciąża kożuchowskiej. Wszystko na temat ciąża kożuchowskiej na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.