porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

CIĄŻA KATE. Księżna Kate jest w ósmym tygodniu ciąży. JAK OBLICZA SIĘ WIEK CIĄŻY?

Ciąża Kate zelektryzowała Brytyjczyków. Już wiadomo, że będzie to najpilniej obserwowana ciąża wśród celebrytów i gwiazd. Żyją nią nie tylko rodacy Kate i Williama, ale niemal cały świat. A media cały czas spekulują, w którym tygodniu ciąży jest Kate, czy w 12 czy ósmym? Wiele wskazuje na to, że w ósmym. Jak obliczyć wiek ciąży i termin porodu?

badanie USG dodano: 05.12.2012 08:34

Jak na imię będzie miało dziecko Kate i Williama? Jakie imiona są odpowiednie dla potomka książęcej pary?

Wielka Brytania żyje informacją o ciąży księżnej Kate. Obserwując Brytyjczyków śmiało można powiedzieć, że Anglia oszalała na punkcie przyszłego potomka pary książęcej. O czym trąbią brytyjskie media i brytyjscy przechodnie? Mówimy, jak na imię będzie miało dziecko Kate i Williama

bukmacherzy dodano: 06.12.2012 17:01

WYMIOTY w CIĄŻY - czy to niebezpieczna dolegliwość? Kiedy z mdłościami jechać do szpitala?

Wymioty i mdłości to jeden z najbardziej charakterystycznych objawów ciąży. Mogą pojawić się nawet w 5. miesiącu ciąży. Po około 20 tygodniach zwykle nie ma po nich śladu. Są jednak przypadki, kiedy nadmierne wymioty w ciąży mogą być niebezpieczne dla zdrowia mamy. W takiej sytuacji znalazła się księżna Kate. Co nalezy zrobić, gdy wymioty zbyt mocno dokuczają ciężarnej?

MDŁOŚCI W CIĄŻY dodano: 06.12.2012 14:09

Czy to ciąża?

Każda ciąża rządzi się innymi prawami, dlatego u poszczególnych kobiet występują różne dolegliwości z nią związane. Poznaj objawy występujące już w pierwszych dniach ciąży.

ból piersi dodano: 12.06.2013 19:06

CIĄŻA. Jak rozwija się DZIECKO- miesiąc po miesiącu - 2 TRYMESTR CIĄŻY

Drugi trymestr ciąży to czas unormowania się ciąży. Znacznie zmniejsza się teraz ryzyko poronienia, mijają takie dolegliwości jak mdłości czy nadmierna senność. Zobacz, co w tym czasie dzieje się z twoim dzieckiem i jakie zmiany zachodzą w jego rozwoju.

2 trymestr ciąży dodano: 10.01.2013 08:10
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Janusz Kaniewski, polski projektant ferrari. Kim był?
Janusz Kaniewski, polski projektant ferrari. Kim był?

Polski projektant Janusz Kaniewski zmarł 9 maja 2015 roku. Miał ...

ciąża księżnej Kate szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. ciąża księżnej Kate. Wszystko na temat ciąża księżnej Kate na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.