porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Po jakim czasie od zapłodnienia występują pierwsze objawy ciąży?

Każda kobieta powinna wiedzieć, jakie są objawy ciąży, co nie znaczy wcale, że ich wystąpienie musi oznaczać, że za dziewięć miesięcy zostanie mamą. Każdy z objawów, które mogą wskazywać na ciążę, może też mieć inną przyczynę. Jakie są pierwsze objawy ciąży? Pierwsze objawy ciąży - Jakie są oznaki ciąży oprócz...

brak miesiączki dodano: 11.07.2012 15:19 | odpowiedz (11)

Co poza brakiem miesiączki może świadczyć o ciąży?

Kobieta powinna jak najwcześniej wiedzieć, że jest w ciąży, bo to pozwoli jej stworzyć jak najlepsze warunki dla rozwijającego się dziecka przez zachowanie ostrożności i odpowiednią dbałość o swój organizm.

apetyt ciąża dodano: 16.07.2012 09:18 | odpowiedz (203)

Czy jesteś w ciąży: PIERWSZE OZNAKI

Objawy ciąży w pierwszym miesiącu. Spóźniająca się miesiączka, bolesność piersi, rozdrażnienie, senność. To tylko niektóre z objawów mogących świadczyć o zajściu w ciążę. Jeśli starasz się o dziecko lub przydarzyła ci się wpadka dowiedz się, czy jesteś w ciąży. Jakie są najczęstsze objawy ciąży?

brak miesiączki CIĄŻA dodano: 08.12.2012 23:20

Jakie PIERWSZE OBJAWY i oznaki CIĄŻY?

To doniosłe wydarzenie, jakim jest dla kobiety urodzenie dziecka, prawie zawsze niestety zapowiada się w sposób nieprzyjemny i prozaiczny: wymiotami. Mało tego, pozostałe objawy też są trudne do zniesienia.

brak miesiączki dodano: 05.09.2012 09:11

Jak rozpoznać OBJAWY CIĄŻY? Mówimy, jakie są PIERWSZE, WCZESNE, najwcześniejsze objawy ciąży?

Bardzo wcześnie, bo zaledwie po kilku dniach od zapłodnienia, organizm daje znać, że kobieta jest w ciąży. Brak miesiączki, wzmożony apetyt, drażliwość mogą być niektórymi objawami wczesnego stadium ciąży.

ciąża dodano: 16.07.2012 16:41
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Andrzej Pietras, mąż Kozidrak. Kim jest? [KARIERA, RODZINA]

Beata Kozidrak od 36 lat jest związana z Andrzejem Pietrasem ...

ciąża objawy szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. ciąża objawy. Wszystko na temat ciąża objawy na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.