porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Jak przycinać drzewa zgodnie z prawem?

Cięcie drzew, szczególnie tych rozrożniętych, podlega regulacjom nie tylko zgodnym z zasadami pielęgnacji drzew, ale także zgodnym z prawem. Oto krótka porada na temat przycinania drzewa zgodnie z prawem.

cięcie dodano: 06.09.2013 14:17

Kiedy przycinać drzewa owocowe?

Drzewa owocowe przycina się co roku. Pamiętajmy, że drzewo, które nawet ma mniej pędów, ale zdrowych, rodzi zdrowsze owoce od tego, które ma więcej słabych i chorych. Mówimy, kiedy najlepiej przycinać drzewa owocowe.

drzewa owocowe cięcie dodano: 13.03.2014 12:31

Czy w zimie można ciąć drzewa?

Większość drzew możemy przycinać przez cały rok jednak najlepszy jest okres zimowego spoczynku roślin. Warto, jednak pamiętać, że niektóre drzewa nie lubią cięcia w ogóle lub źle znoszą cięcie w złym terminie. Przeczytaj, które drzewa można ciąć zimą? 

drzewa ozdobne dodano: 03.01.2012 09:09 | odpowiedz (2)

Jak ciąć drzewa i jakich użyć do tego narzedzi? 5 zasad przycinania drzew

Drzewa w ogrodzie wymagają pielęgnacji, czyli przede wszystkim przycinania. Jak to zrobić, by drzewa rosły lepiej? Poznaj 5 podstawowych zasad przcinania drzew.

cięcie dodano: 28.06.2013 15:29

Wrzesień w ogrodzie; Jakie prace wykonać? SADZENIE I PRZESADZANIE

Wiele osób wrzesień w ogrodzie kojarzy z lenistwem, a to nic bardziej mylnego! To idealny czas na szereg prac ogrodowych! Co trzeba zrobić w ogrodzie we wrześniu?

porządki w ogrodzie dodano: 03.09.2013 09:23

Cięcie żywopłotów. Jak przycinać żywopłoty iglaste i liściaste?

Cięcie żywopłotów pozwala zmienić rośliny w zielony mur. Przyspiesza ich wzrost i nadaje im uporządkowany wygląd. Mówimy jak przycinać żywopłoty liściaste i iglaste.

cięcie dodano: 14.08.2013 16:19

Cięcie starych drzew. Czy można wyciąć gałęzie starych drzew?

Zmieniły się przepisy dotyczące pielęgnacji drzew i krzewów! Zobacz, kiedy według ustawy o ochronie środowiska przycinanie gałęzi jest uznawane za pielęgnację drzew i krzewów, a kiedy jest traktowane jako zniszczenie drzewa i grozi karą pieniężną. Na czym polega cięcie starych drzew.

cięcie krzewów dodano: 03.11.2012 15:48

Krzewy ozdobne i owocowe: jak przycinać?

Po zimie cięcie krzewów to zabieg konieczny, usuwamy przemarznięte i połamane gałęzie. Latem i jesienią usuwamy dzikie pędy, formujemy krzewy. Jak prawidłowo przycinać krzewy?

jak ciąć dodano: 29.06.2013 17:43
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Viola Piekut - kim jest? [KARIERA,RODZINA]

Viola Piekut podbiła polski świat mody projektami kreacji przeznaczonych zarówno ...

cięcie drzew szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. cięcie drzew. Wszystko na temat cięcie drzew na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.