porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Jak zrobić sałatę z ciecierzycą?

Ciecierzyca to roślina u nas niedoceniana, za to bardzo chętnie wykorzystywana w kuchni śródziemnomorskiej. Można z niej robić nie tylko hummus, ale i dodawać ją do sałaty.

ciecierzyca dodano: 28.03.2012 15:24

Jak przygotować DOBRY HUMMUS?

Hummus, tak popularny w Izraelu i krajach arabskich, można prosto i szybko przygotować w domu. Mówimy, jak zrobić dobry hummus. PRZECZYTAJ

hummus dodano: 11.01.2012 10:34

Ciecierzyca - co można z niej zrobić?

Ciecierzyca jest źródłem białka i węglowodanów. Bogata w aminokwasy zawierające siarkę oraz znaczne ilości błonnika. Wspomaga trawienie oraz obniża poziom glukozy we krwi. Zawarte w niej nienasycone kwasy tłuszczowe (kwas linolowy i oleinowy) korzystnie wpływają na śledzionę, trzustkę i żołądek. Co można zrobić z ciecierzycy?

ciecierzyca dodano: 05.11.2013 14:38

PRZEPIS NA DANIE Z CIECIERZYCY. Jak zrobić FALAFEL?

Falafel to smażone kulki z mocno przyprawionej ciecierzycy. Mimo iż to danie fast food jest bardzo zdrowe. W połączeniu z warzywami i sosami idealnie nadaje się na obiad.

falafel przepis dodano: 09.11.2011 12:07 | odpowiedz (1)

Zupa z ciecierzycy. Jak ją przyrządzić?

Zupa z ciecierzycy ma wiele odmian, dziś wersja włoska „minestra di ceci”! Może być zmiksowana na gładki krem lub w postaci gęstej potrawki. Z dodatkiem makaronu lub ziemniaków. Co kto lubi!

ciecierzyca dodano: 14.12.2014 21:12
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Kinga Jasiewicz- kim jest maturzystka, która pozwała Okręgową Komisję Egzaminacyjną?
Kinga Jasiewicz- kim jest maturzystka, która pozwała Okręgową Komisję Egzaminacyjną?

Maturzystka Kinga Jasiewicz nie dostała się na wymarzone studia stomatologiczne ...

cieciorka szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. cieciorka. Wszystko na temat cieciorka na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.