porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Jak zrobić sałatę z ciecierzycą?

Ciecierzyca to roślina u nas niedoceniana, za to bardzo chętnie wykorzystywana w kuchni śródziemnomorskiej. Można z niej robić nie tylko hummus, ale i dodawać ją do sałaty.

ciecierzyca dodano: 28.03.2012 15:24

Jak przygotować DOBRY HUMMUS?

Hummus, tak popularny w Izraelu i krajach arabskich, można prosto i szybko przygotować w domu. Mówimy, jak zrobić dobry hummus. PRZECZYTAJ

hummus dodano: 11.01.2012 10:34

Ciecierzyca - co można z niej zrobić?

Ciecierzyca jest źródłem białka i węglowodanów. Bogata w aminokwasy zawierające siarkę oraz znaczne ilości błonnika. Wspomaga trawienie oraz obniża poziom glukozy we krwi. Zawarte w niej nienasycone kwasy tłuszczowe (kwas linolowy i oleinowy) korzystnie wpływają na śledzionę, trzustkę i żołądek. Co można zrobić z ciecierzycy?

ciecierzyca dodano: 05.11.2013 14:38

PRZEPIS NA DANIE Z CIECIERZYCY. Jak zrobić FALAFEL?

Falafel to smażone kulki z mocno przyprawionej ciecierzycy. Mimo iż to danie fast food jest bardzo zdrowe. W połączeniu z warzywami i sosami idealnie nadaje się na obiad.

falafel przepis dodano: 09.11.2011 12:07 | odpowiedz (1)

Zupa z ciecierzycy. Jak ją przyrządzić?

Zupa z ciecierzycy ma wiele odmian, dziś wersja włoska „minestra di ceci”! Może być zmiksowana na gładki krem lub w postaci gęstej potrawki. Z dodatkiem makaronu lub ziemniaków. Co kto lubi!

ciecierzyca dodano: 14.12.2014 21:12
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Marek Kalita - kim jest aktor i mąż Aleksandry Popławskiej? [KARIERA, RODZINA]
Marek Kalita - kim jest aktor i mąż Aleksandry Popławskiej? [KARIERA, RODZINA]

Marek Kalita jest nie tylko polskim aktorem teatralno- filmowym, ale ...

cieciorka szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. cieciorka. Wszystko na temat cieciorka na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.