porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Jakie najciekawsze TRASY PODZIEMNE w Polsce?

Zwiedzanie podziemnych szlaków to nie tylko przygoda i świetna zabawa, ale także powrót do przeszłości i lekcja historii. Mimo podobieństw każda trasa jest niepowtarzalna i skrywa swoje tajemnice.

Chełm dodano: 25.11.2012 01:11

WAKACJE w POLSCE. Nasze rodzime naj - co warto zobaczyć, co warto wiedzieć? odcinek 2

Czy wiesz, który most jest najdłuższym mostem w Polsce? Albo gdzie znajduje się największa kolonia kormoranów? Która z naszych nadmorskich plaż jest najszersza? A może nie masz pewności, kto zbudował nasz największy zamek?

Bałtyk dodano: 20.08.2012 11:16

KUBA. Jakie atrakcje i ciekawe miejsca?

Kuba to nie tylko wspaniałe plaże i stare samochody. Przed podróżą koniecznie sprawdź, co warto, a wręcz trzeba zobaczyć na wyspie.

atrakcje dodano: 08.12.2011 11:18

Co warto zobaczyć w WIETNAMIE?

Wietnam jest jednym z pomysłów na podróż życia. Warto w nim zobaczyć nie tylko gwarną stolicę, Hanoi, ale też np. zatokę Ha Long wpisaną na listę 7 nowych cudów natury. Sprawdź, dlaczego warto jechać do Wietnamu.

atrakcje dodano: 18.01.2012 11:18

Co warto zobaczyć w Zielonej Górze?

Do Zielonej Góry tłumy jadą we wrześniu na słynne winobranie. Niezależnie od święta wina w mieście znajduje się sporo ciekawych atrakcji, które warto zobaczyć o każdej porze roku.

atrakcje dodano: 13.01.2012 11:17

Co warto zobaczyć w Borach Tucholskich? Dlaczego Bory Tucholskie to miejsce cenne i niezwykłe?

W maju zeszłego roku Bory Tucholskie trafiły na listę Rezerwatów Biosfery UNESCO. Ubiegając się o wpis wyróżniono miejsca wyjątkowe pod względem przyrodniczym dla całej planety. Warto je poznać. Dowiedz się wiecej o Borach Tucholskiech zanim je odwiedzisz.

bory tucholskie dodano: 31.10.2011 10:33 | odpowiedz (1)
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Afera Durczoka - kim jest Elżbieta W.?
Afera Durczoka - kim jest Elżbieta W.?

Trwa dziennikarskie i policyjne śledztwo w sprawie przedmiotów odnalezionych w ...

ciekawe miejsca szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. ciekawe miejsca. Wszystko na temat ciekawe miejsca na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.