porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Skanseny w Polsce - gdzie warto pojechać?

W Polsce nie brakuje ciekawych miejsc, które warto odwiedzić. Do którego z polskich skansenów warto pojechać? 

Kaszubski Park Etnograficzny dodano: 01.03.2013 08:19

Gdzie pojechać na wycieczkę w Polsce? Mamy pięć propozycji na weekend

Chcesz wyjechać na przedłużony weekend? Podpowiadamy pięć miejsc, w które warto pojechać, nawet jeśli mamy tylko kilka dni!

długi weekend czerwcowy dodano: 12.02.2014 16:26

Jakich jest 7 nowych cudów Polski? Czy je znasz?

Polska ma wiele ciekawych miejsc, wciąż jeszcze za mało znanych i rzadko odwiedzanych. Zadaniem plebiscytu miesięcznika National Geographic Traveler jest pokazanie, że Polska też ma swoje magiczne miejsca na miarę cudów świata. Czy znasz najpiękniejsze miejsca w Polsce?

ciekawe miejsca polska dodano: 04.11.2012 19:12

WAKACJE W POLSCE. Nasze rodzime naj - co warto zabaczyć, co warto wiedzieć? Odcinek5

Czy wiesz, gdzie znajduje się najdłuższy tunel kolejowy, skansen tak duży, że mogłoby w nim zamieszkać ponad pół tysiąca osób, albo najstarsza działająca stacja benzynowa? A może chciałbyś dowiedzieć się czegoś o naszych najstarszych górach i największej depresji?

depresja dodano: 09.09.2012 10:48

WAKACJE W POLSCE. Nasze rodzime naj - co warto zabaczyć, co warto wiedzieć? Odcinek 6

Gdzie znajduje się najcieplejsze miejsce w Polsce, który półwysep jest najdłuższy i w jaki sposób powstał, gdzie można skorzystać z najdłuższej zjeżdżalni wodnej? Sprawdź też, gdzie działa najstarsza czynna elektrownia wodna Europy oraz czy najwyższą tatrzańską przełęcz mogą zaliczyć turyści.

biegun ciepła dodano: 03.09.2012 16:34

WAKACJE W POLSCE. Nasze rodzime naj - co warto zabaczyć, co warto wiedzieć? Odcinek 3

Nie znasz pasjonującej historii najdłuższego molo w Polsce, nie wiesz, co straszy w naszej najstarszej kopalni złota, ani gdzie rośnie całkiem dziko chroniona roślina rodem z Azji? Chcesz dowiedzieć się czegoś o najwyższym polskim wodospadzie i najgłębszym jeziorze?

azalia pontyjska dodano: 09.09.2012 11:18
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Janusz Waluś, bojownik czy pospolity morderca?

Nacjonaliści i neofaszyści mają powody, żeby podziwiać nacjonalistę i neofaszystę ...

ciekawe miejsca w Polsce szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. ciekawe miejsca w Polsce. Wszystko na temat ciekawe miejsca w Polsce na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.