porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

SMOKY EYES. O czym trzeba pamiętać? [8 WAŻNYCH RAD]

Makijaż przydymiony, czyli smoky eyes, nie musi być mocny. Równie dobrze może być subtelny i seksowny. Wtedy także powiększa optycznie oczy, jest świeży i zachowuje efekt przydymienia.

makijaż dodano: 17.11.2014 12:20 | odpowiedz (1)

Jak powiększyć makijażem małe oczy?

Pragniemy mieć wielkie i piękne oczy jak hinduskie piękności z bollywoodzkich hitów filmowych. Europejki jednak rzadko mają duże oczy. Możemy sobie za to pomóc makijażem, by je powiększyć.

kredka do oczu dodano: 06.08.2014 09:03

Jaki cień do jakich oczu? Dobierz kolor cienia do swojej tęczówki

Oczy są pierwszym elementem, na który zwracamy uwagę patrząc na czyjąś twarz. Dlatego odpowiednie dobranie barwy cieni do powiek jest takie istotne. Jak zrobić udany makijaż oczu?

kolor oczu dodano: 05.08.2014 18:10

Jak przygotować powieki do makijażu?

Powieki są jedną z najmocniej przetłuszczających się partii twarzy. Tłuszcz jest największym wrogiem cieni do powiek. Zanim nałożymy makijaż, trzeba go usunąć. Wtedy makijaż nie będzie wymagał korekty i to nawet przez cały dzień.

makijaż dodano: 05.08.2014 17:56

Jak utrwalić cień do powiek?

Aby zrobić trwały make-up oczu, najlepiej jest kupić profesjonalną bazę pod cienie. To wydatek, który naprawdę się opłaca, a dobra baza pod cienie starcza na długo i sprawia, że cienie kładzione na powieki utrzymują się przez cały dzień. Jak utrwalić cień do powiek?

baza pod cienie dodano: 27.08.2013 13:48
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Bronisław Komorowski - kim jest? Jakie ma wykształcenie? Czy Komorowski działał w opozycji?
Bronisław Komorowski - kim jest? Jakie ma wykształcenie? Czy Komorowski działał w opozycji?

Kim był Bronisław Komorowski zanim objął funkcję prezydenta? Gdzie się ...

cień do powiek szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. cień do powiek. Wszystko na temat cień do powiek na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.