porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online

Jak wybrać kolor ścian? Dlaczego warto uwzględnić psychologię barw?

Kolor ścian we wnętrzu ma duży wpływ na to, czy dobrze się czujemy w naszym domu. Dlatego, gdy zabieramy się za wykańczanie wnętrz powinniśmy się kierować nie tylko aktualnymi trendami, ale przede wszystkim naszymi preferencjami i psychologią barw.

chłodne kolory dodano: 20.11.2012 16:34 | odpowiedz (2)

O czym pamiętać przy malowaniu ścian? [DEKALOG MALARZA POKOJOWEGO]

Jak łączyć barwy w pokoju? Jak zestawiać odcienie? Jakich błędów się wystrzegać? Oto praktyczny i stylistyczny dekalog malarza pokojowego. Warto go przeczytać przed podjęciem prac remontowych w mieszkaniu.

jak malować wnętrze dodano: 25.11.2013 13:44 | odpowiedz (3)
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Krzysztof Kąkolewski nie żyje. Kim był? [KARIERA, TWÓRCZOŚĆ]

Krzysztof Kąkolewski nie żyje. Wybitny reporter i publicysta był autorem ...

ciepłe kolory szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. ciepłe kolory. Wszystko na temat ciepłe kolory na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.