porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Roczny urlop macierzyński – co warto o nim wiedzieć?

Płatny urlop macierzyński dla mamy może teraz trwać rok, czyli znacznie dłużej niż do niedawna. Nowe przepisy obejmują rodziców, których dzieci przyszły na świat 1 stycznia 2013 roku i młodsze. Podpowiadamy, co warto wiedzieć o przedłużonych urlopach dla rodziców.

data porodu dodano: 10.08.2013 16:23

Jak żądać wsparcia, gdy jesteś w ciąży? Kto może ci pomóc, gdzie szukać pomocy w ciąży?

Niejedna kobieta na wieść, że jest w ciąży, odczuwa wzmożony przypływ energii. Jednak to nie znaczy, że musi się uporać sama ze wszystkim, co na nią spada. Jeśli jestes w ciąży, pamiętaj, że teraz jesteś odpowiedzialna nie tylko za siebie, lecz także za rosnące w tobie nowe życie.

bez kolejki dodano: 29.08.2012 15:16 | odpowiedz (2)

Jakie są najpopularniejsze i najdziwniejsze CIĄŻOWE PRZESĄDY?

Kiedyś wierzono w nie niemal powszechnie, dziś wzbudzają raczej wesołość. Przypominamy najpopularniejsze i najdziwniejsze ciążowe przesądy.

ciąża czego nie robić dodano: 22.11.2012 14:06

Jak wyglądać szczupło w ciąży? CO ROBIĆ żeby wyszczuplić sylwetkę ciężarnej?

Oczekiwanie na dziecko to czas, kiedy zmienia się sylwetka kobiety - rośnie brzuszek, przybywa kilogramów. Jednak ciężarna kobieta wciąż może wyglądać atrakcyjnie i seksi. A jeśli chce wyszczuplić swoją sylwetkę, ma do dyspozycji wiele prostych i skutecznych trików. Przedstawiamy najważniejsze - co robić aby w ciąży wyglądać szczupło?

brzuszek dodano: 03.04.2012 13:54

Jak uniknąć ZARAŻENIA TOKSOPLAZMOZĄ w ciąży?

Toksoplazmoza jest groźna dla ciężarnych, które są nieuodpornione na tę chorobę. Zakażenia toksoplazmozą w ciąży można jednak uniknąć. Wiele zależy od codziennej higieny i przestrzegania kilku zasad.

badanie na toksoplazmozę dodano: 27.01.2012 13:28

Jak zmniejszyć ryzyko poronienia? Jak uniknąć poronienia?

Mówi się, że "ciąża to nie choroba", ale jednak nie każdą ciążę udaje się doprowadzić szczęśliwie do końca. Poronienie to zjawisko wcale nie takie rzadkie – śmierć nienarodzonego dziecka dotyka ok. 20 procent par. Czy poronieniom można zapobiec? Jakie leki zażywać by zmniejszyć ryzyko poronienia?

ciążą dodano: 27.10.2011 23:56
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Joanna Keszka - kim jest? Co o niej wiemy [KARIERA, RODZINA]
Joanna Keszka - kim jest? Co o niej wiemy [KARIERA, RODZINA]

Joanna Keszka prowadzi najseksowniejszy projekt skierowany do kobiet, czyli Barbarellę ...

ciężarna szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. ciężarna. Wszystko na temat ciężarna na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.