porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Skąd biorą się żylaki? Pierwsze OBJAWY I LECZENIE ŻYLAKÓW

Jesteś kobietą po 40 roku życia? Prowadzisz siedzący lub stojący tryb pracy? Przebyłaś zapalenie żył, lub w twojej rodzinie zdarzały się przypadki występowania żylaków? Uważaj, problem niewydolności żylnej może dotyczyć także ciebie! Dowiedz się, skąd biorą się żylaki i jak możesz z nimi walczyć.

ból dodano: 15.11.2011 08:11 | odpowiedz (2)

Uczucie ciężkich nóg - co je powoduje?

Po powrocie z pracy bolą cię nogi, dokuczają ci skurcze łydek, a twoje stopy są tak opuchnięte, że nie mieścisz się w ulubione buty? Dowiedz się, skąd biorą się te dolegliwości i jakich objawów niewydolności krążenia nie wolno lekceważyć!

ból dodano: 06.12.2011 06:58

Jak nie dopuścić do powstania żylaków? Poznaj sposoby na ciężkie nogi

Przez wiele godzin pracujesz na stojąco, lub, wręcz przeciwnie, przez cały czas nie odchodzisz od biurka? Masz wrażenie, że po całym dniu pracy twoje nogi bolą i robią się jak z ołowiu, a stopy i łydki są opuchnięte? Zadbaj o swoje zdrowie i poznaj skuteczne sposoby walki z problemem ciężkich nóg!

żylaki dodano: 21.09.2011 12:30
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Anna Seniuk. Kim jest? [KARIERA, RODZINA]
Anna Seniuk. Kim jest? [KARIERA, RODZINA]

Anna Seniuk jest jedną z najbardziej lubianych polskich aktorek. Kim ...

ciężkie nogi szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. ciężkie nogi. Wszystko na temat ciężkie nogi na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.