porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

Jak seks wpływa na cellulit?

Żadne kremy, żadne tam zabiegi u kosmetyczki. Żeby pozbyć się cellulitu na udach trzeba dużo i często się kochać. Jeśli nie uwierzy, zawsze możesz się powołać na badania specjalistów, którzy wyliczyli, że tylko przy pocałunku tracimy 20 kalorii. 20 minut pieszczot to wysiłek, który pochłania 50 kalorii, a ostra jazda na maksa zjada ich aż 500! Seks jest lekiem niemal na wszystko, chroni przed przeziębieniem, zawałem, a nawet przed rakiem. Kto często się kocha, ten rzadko choruje. Kiedy rozpala nas podniecenie, serce zaczyna bić szybciej. Zwiększa się siła jego skurczów, taka gimnastyka serca poprawia jego pracę i pozwala uregulować ciśnienie krwi.

cellulit dodano: 01.02.2014 07:32

Kiedy na bilans dwulatka? Jak przygotować dziecko do badania?

To badanie powinien przejść każdy dwulatek. Po co się je robi, jak przebiega, jak przygotować do niego dziecko i kiedy udać się na badanie?

badania okresowe dodano: 30.01.2012 07:49

Co to jest choroba Addisona? Jakie są objawy i jak wygląda leczenie choroby Addisona?

Choroba Addisona to nic innego jak pierwotna przewlekła niewydolność kory nadnerczy. Schorzenie charakteryzuje się postępującym zniszczeniem kory nadnerczy – gruczołów dokrewnych, położonych powyżej nerek.

choroba Addisona dodano: 07.12.2011 12:31

Nadciśnienie. Jakie są sposoby jego obniżenia bez tabletek?

Nadciśnienie tętnicze jest jedną z najbardziej rozpowszechnionych chorób na świecie. Nadciśnienie występuje, gdy jego wartość przekracza 140/90 mmHg. Wysokie ciśnienie krwi można łatwo obniżyć bez leków. Jak to zrobić?

choroba dodano: 30.04.2013 20:16

Jak OBNIŻYĆ CIŚNIENIE krwi domowymi sposobami?

Mniej tłustego i słodkiego, umiar w użyciu soli, więcej różu i zieleni w twoim otoczeniu oraz lawendowa aromaterapia pomogą obniżyć niewielkie nadciśnienie. Niewielkie - to znaczy nie przekraczające wartości 160/89 mmHg. Przedstawiamy domowe sposoby na obniżenie ciśnienia krwi.

Jak obniżyć ciśnienie krwi dodano: 03.01.2013 10:42

Jakie ciśnienie jest prawidłowe? Prawdy i mity o ciśnieniu tętniczym krwi

Uważasz, że nie musisz mierzyć ciśnienia, bo przecież tylko osoby starsze lub otyłe mają je za wysokie. Czy tak jest rzeczywiście? Ciśnienie w normie to szansa na dłuższe życie. Poznaj 12 prawd i mitów o ciśnieniu tętniczym krwi - czy ciśnienie atmosferyczne wpływa na ciśnienie tętnicze, czy nadciśnienie można wyleczyć, czy sól podwyższa ciśnienie?

ciśnienie krwi norma dodano: 05.08.2013 15:49

Jak OBNIŻYĆ CIŚNIENIE krwi bez leków, DOMOWYMI SPOSOBAMI?

Ciśnienie krwi rośnie po wysiłku i kiedy się zdenerwujemy. Może także skoczyć z radości i z wściekłości, gdy nasi znowu przegrywają. Przewlekły stres lub częste napięcia mogą wręcz doprowadzić do nadciśnienia. Skoki ciśnienia po kawie są mocno przereklamowane, za to alkohol podwyższa je znacznie. Jeśli ciśnienie skacze ci tylko do wartości 140/90 mmHg, możesz spróbować obniżyć je domowymi sposobami.

ciśnienie dodano: 25.09.2012 17:33

Jak zmierzyć samodzielnie ciśnienie krwi?

Nieleczone nadciśnienie tętnicze może spowodować wiele poważnych problemów ze zdrowiem. Ponieważ objawy tej choroby są trudne do wykrycia, ważną rolę odgrywają badania.

jak mierzyć ciśnienie dodano: 11.05.2015 13:28

Dlaczego dobrze mieć wolny puls? Dlaczego jest lepiej, gdy serce wolniej bije?

Czy wiesz, że im wolniej bije twoje serce, tym masz większe szanse na uniknięcie zawału serca? To nie żart. Potwierdziły to badania naukowe o wdzięcznej nazwie BEATIFUL, przeprowadzone w 33 krajach świata. Dlaczego lepiej jest, gdy serce bije wolniej? Jak zwolnić puls serca?

cholesterol dodano: 02.02.2015 22:15

Nadciśnienie - jakie produkty obniżają ciśnienie?

Na nadciśnienie tętnicze choruje 9,5 mln Polaków, ale tę statystykę można by zmienić, bo sami możemy wiele zrobić, by uniknąć choroby. Ogromny wpływ na jej rozwój ma bowiem dieta, dlatego odpowiedni sposób odżywiania to podstawowy element zapobiegania nadciśnieniu, jak i jego leczenia.

ciśnienie dodano: 29.10.2014 15:55
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Kazimierz Moskal - kim jest nowy trener Wisły Kraków? Co o nim wiemy? [KARIERA, RODZINA]

Kazimierz Moskal został trenerem Wisły - już po raz trzeci. Czy ...

ciśnienie krwi szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. ciśnienie krwi. Wszystko na temat ciśnienie krwi na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.