porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

City break w Berlinie – co zobaczyć? [TANIE WAKACJE]

Berlin to miasto, które idzie własną drogą. Tu nieustanie coś się dzieje, zmienia i przekształca. Niegdyś przedzielone na pół murem, dziś łączy w sobie mnóstwo rozmaitych kultur. Tu każdy znajdzie coś dla siebie.

Berlin dodano: 17.07.2014 18:07

City break w Pradze – co zobaczyć? [TANIE WAKACJE]

Przez całe lato nie rzednie tłum turystów przeciskający się ciasnymi uliczkami na Most Karola. Może gdy będziemy błądzić wśród kamienic i kościołów, ogarnie nas jednak atmosfera magicznej Pragi i trafimy do którejś z tych z gospód, gdzie wciąż przetrwał klimat rodem z historii o Szwejku i opowiadań Hrabala.

praga dodano: 17.07.2014 18:03

City break w Madrycie – co zobaczyć? [TANIE WAKACJE]

Madryt jest miastem niezliczonych tapas barów i klubów, które otwierają się dopiero o 23.00. Stolica corridy i namiętnego flamenco, pełna zabytków pamiętających złote lata korony hiszpańskiej oraz placów, gdzie gromadzi się młodzież w pokojowy i barwny sposób walcząc o kapitalizm z ludzką twarzą.

Madyt dodano: 17.07.2014 17:53

City break Lizbonie – co zobaczyć? [TANIE WAKACJE]

Stare żółte tramwaje wspinające się na strome wzniesienia, melancholijne uliczki i bryza znad oceanu – oto Lizbona w pigułce. W mieście odkrywców odnajdziemy również mnóstwo punktów widokowych, fantastyczne pchle targi i dzielnice pełne barów, które zachowały swój wyjątkowy portugalski charakter.

Lizbona dodano: 17.07.2014 18:11

City break w Rzymie – co zobaczyć? [TANIE WAKACJE]

Rzym wciągnie nas tak, że do hotelu wracać będziemy na parę chwil snu. Tu, pochłaniając co parę godzin kolejne espresso, chodzić można bez końca, mijając ogromne place, fontanny i dziesiątki zabytkowych kościołów.

Rzym dodano: 16.07.2014 15:19

City break w Mediolanie – co zobaczyć? [TANIE WAKACJE]

Mediolan to światowa stolica mody, pełna twórczego fermentu, przepychu i elegancji. W ślad za projektantami do miasta ściągają artyści i... biznesmeni. W zakupowym szale warto też zwolnić na moment i zobaczyć ogromną katedrę czy spędzić wieczór w słynnej operze La Scala.

Mediolan dodano: 20.07.2014 15:53

City break w Amsterdamie – co zobaczyć? [TANIE WAKACJE]

Tu świat staje na głowie. Rowery są ważniejsze od samochodów, najdroższe mieszkania to domy na rzecznych barkach, a najstarszy kościół stoi w dzielnicy nocnych uciech. Ale w tym szaleństwie jest metoda. Amsterdam przyciąga tłumy spragnione atmosfery wolności, jakiej nie ma nigdzie na świecie.

Amsterdam dodano: 20.07.2014 15:53

City break w Paryżu – co zobaczyć? [TANIE WAKACJE]

Francję odwiedza najwięcej turystów na świecie. Jest to zasługa Paryża, czego dowodzą kolejki po uśmiech Mony Lisy czy panoramę z wieży Eiffla. Klimat miasta tworzą wysadzane platanami ulice, po których można godzinami spacerować oraz kamienice wyglądające tak, jakby belle époque skończyła się najdalej wczoraj.

Paryż dodano: 20.07.2014 15:53

City break w Londynie – co zobaczyć? [TANIE WAKACJE]

Londyn jest zawsze sercem wydarzeń. Nie śledzi i nie naśladuje trendów, tylko je wyznacza, by inni mogli za nimi gonić. Wystarczy rzut oka na wielokulturowy tłum w godzinach szczytu, wizyta w galerii Tate Modern i wyjście na premierowy spektakl, żeby poczuć, że znaleźliśmy się w centrum świata.

Londyn dodano: 20.07.2014 15:53

Paryż w weekend. Co zwiedzić? [TANIE WAKACJE]

Paryż to znane i piękne, ale też dość drogie miasto, szczególnie dla turystów przybywających z Polski. Jednak znając tych kilka porad, możemy go zwiedzić tanio. Jak to zrobić?

Paryż dodano: 21.07.2014 09:58
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Kim jest Michael Dobbs, autor House of Cards?
Kim jest Michael Dobbs, autor House of Cards?

Lada dzień będzie można obejrzeć trzeci już sezon znakomitego amerykańskiego ...

city break szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. city break. Wszystko na temat city break na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.