porady na każdy temat
Facebook Twitter Google Plus NK Newsletter Konkursy Gry online
HIT

UPAŁ A ZDROWIE. Jak się nie dać zamordować w czasie upałów?

Kiedy nadciąga wielkie ciepło od pogodynek i pogodynków, lekarzy, speców od wszelakich prewencji dostajemy pakiet rad. Szczególnie uczulają nas na to, byśmy dbali o dzieci, osoby starsze i chore, jakby reszty ludności nie było – albo była, ale zupełnie nie odczuwała gorąca. To, niestety, nie jest prawdą. Udar cieplny grozi każdemu, niektórym szczególnie, a jeszcze inni sami uczciwie na niego pracują. Czy można się nie dać upałom?

dieta dodano: 20.06.2013 08:56 | odpowiedz (1)

Jakie lekkie przekąski są najlepsze na upały? Przepisy na sałatki

Latem z reguły nie mamy dużego apetytu, a już na pewno nie mamy ochoty na dania ciężkie. Proponujemy lekkie przekąski, które zaspokoją głód i dodadzą energii. Zdrowe, pożywne sałatki sprawdzają się zwłaszcza podczas upałów.

dieta dodano: 21.06.2016 14:42 | odpowiedz (1)
Newsletter
nie daj sie zagiąć. czytaj nas regularnie.
KTO JEST KIM?
Filip Chajzer: Kim jest, co osiągnął [KARIERA, RODZINA]
Filip Chajzer: Kim jest, co osiągnął [KARIERA, RODZINA]

Filip Chajzer musi mocno pracować na to, aby nie mówiono ...

co jeść w upał szukasz informacji, artykułów, wywiadów nt. co jeść w upał. Wszystko na temat co jeść w upał na Mowimyjak.pl
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.